bir şeyin cinsel fetiş olup olmadığını nasıl anlarız

Soru

merhaba ben bir bayanda arkadan dikişli kıçın arasına kaçmış arkası extra büzgülü tayt giyen kızlar bana inanılmaz seksi çekici ve iç gıdıklayıcı geliyor bu benim durumum beni fetiş olduğu gösterir mi

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  birşeyin cinsel fetish olması için o şeye aşırı derecede cinsel anlamda ilgi duyulmasıdır. en yaygın olanların başında ayak fetisti geliyor ayrıca popoya vurma en çok duyulanlardır.

 2. 4

  merhaba, öncelikle fetiş kelimesinin anlamına biraz değinelim, fetiş erotik arzular veren nesne olarak değerlendirilebilir. dolayısı ile size erotik arzular veren/yaşatan şeyler, bunlardan biri de dediğiniz gibi tayt olabilir. aklımıza gelen diğerlerini yazmak gerekirse cinsel fetişizm türleri ayak fetişizmi, ayakkabı fetişizmi, çorap fetişizmi, el fetişizmi, ırk fetişizmi, iç çamaşırı fetişizmi, göbek fetişizmi, kıyafet, fetişizmi şişman fetişizmi, üniforma fetişizmi, yaşlı kadın fetişizmi, gıdıklama fetişizmi, robot fetişizmi, saç fetişizmi, deri fetişizmi, balon fetişizmi ve bunlara yakın türlerdir. sizin de bir objeye bu kadar çok ilgi duyuyor olmanız, erotik bulmanız durumu kıyafet fetişizmine giriyor sayılabilir. tabi zaman içinde kendinizde daha fazla farklı türde fetiş eğilimleri keşfetmeniz de olası bir durumdur.

 3. 5

  görseldeki kadının bacakları ve taytını beğendim bende bir fetishmiyim

 4. 2

  Fetişin genel anlamı; cinsellikle doğrudan alakalı olmamasına karşın, yapanın yaptığı işten cinsel haz duymasını sağlayan etkinliktir. Sizin durumunuz fetişten ziyade cinsel dürtünün yüksek olması durumudur. Kafanızda cinselliği çağrıştıran olgulara yön verebilirsiniz.

Bir cevap bırakın