cinsel ilişkiden sonra erkek cinsel organda oluşan çatlaklar

Soru

sevgilimle birkaç kez ilişkiye girdik daha sonra sevgilim penisinde kuruma ve çatlaklar olduğunu söyledi. bana hastalığın falan varmı diye sordu. gerçi eski sevgilimle çok fazla fantazi yaşadık bu güne kadar hiç bir sorun olmamıştı ama acaba eski sevgilimden fark etmeden hastalık geçmiş olabilir mi diye şüphe ettim. tabi hastalık olsa fark ederdim diye düşünüyorum ama hastalık böyle şeylere sebep olur mu bilemedim ? sizce doktora gitmeye gerek var mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    sağlık ihmale gelmez ciddiye alman lazım, önemsiz deyip geçiştirme. şüphen varsa mutlaka doktora başvur. bu tür hastalıklar sinsi olabiliyor, belirti vermeyip bir anda atak yapabiliyor. bazı mantar türleri ciltte tahriş ve kuruluk benzeri rahatsızlığa sebep olabilir.

  2. 3

    tabi bazı hastalıklarda böyle sonuçlar olabilir ama ben daha çok sevgilinin aşırı mastürbasyon yaptığını düşünüyorum. hatta şamapuan gibi olmadık şeylerle de mast yapmışta olabilir. hastalık olsaydı bir koku belirti anlarsın sanırım. için rahat etsin isersen doktora git, lakin sanmıyorum birşey çıksın.

  3. 1

    Kuru yapılan mastürbasyon da sebep olmuş olabilir. Ama tabi ki doktora gitmek gerekiyor cinsel sağlık çok önemli

Bir cevap bırakın