erkek arkadaşımın penisi sizce normal mi

Soru

merhaba erkek arkadaşımla uzun zamandır cinsel birliktelik yaşıyoruz erkek arkadaşımın penisi 12 cm civarında fazla büyük değil ayrıca penisin alt kısmındaki testisleri tek torba halinde duruyor sizce bu durum normal mi

Cevaplar ( 6 )

  1. tek torba içinde iki yumurta var elinle yavaşça okşa bak o zaman çok hoşuna gider hem 12 santim neyine yetmiyor ki erkek arkadaşın sana seks yaparken zevk veriyor mu sen ona bak dış görünüşe aldanma

  2. bazen düşünüyorum iyi ki erkek değilim penisim küçük olsa partnerim beğenmeyecek büyük olsa ben erkesiyon olmakta zorluk çekeceğim… bayan olmak gibisi yok aç bacaklarını yat aşağıya::)

  3. merhaba, ortalama alınınca ülkemizde erkeklerin penis ölçüleri pek büyük değil. bunu referans alırsak 12 cm kötü sayılmaz. cinsellik için gayet yeterlidir. ki zaten sizde uzun süredir birlikte olduğunuzu söylüyorsunuz yani anlaşıldığı kadarı ile bir eksikliğini hissetmiyorsunuz. testislere gelince torba gibi sarkıyor olması ısı ile ilgili bir durum. testislerin sperm kalitesini korumak için belirli bir ısı aralığında olması gerekir. eğer ısı fazla ise vücut çok sıcak ise buradaki dokular daha gevşeyip esneyerek testisler aşağıya daha çok sarkar bu sayede daha kolay serinleyip soğuyabilir. ancak ısı yetersiz ise bu sefer tersi olur testis torbası büzüşerek testisleri daha yukarıya toplayıp vücuda yaklaştırır bu sayede vücuttan ısınmasını sağlar. sözün özü şu aşamada her şey normal görünüyor yani bir sorun yok diyebiliriz.

  4. anlattıklarına bakılırsa gayet normal gibi, peki sizde normal olmadığını düşündüren ne acaba garip gelen ?

  5. bütün herşey gayet normal görünüyor. ayrıca diyelim ki tek testis var. kendisinden yeterli sperm çıkıyorsa ve ağrı sızı yoksa korkulacak bir şey yok.

Bir cevap bırakın