sevgilim bir anda öpüşmeyi yarıda kesip işim var gitmem lazım dedi

Soru

hafta sonu evde yalnızdım bizimkiler yazlığa gitmişlerdi bende sevgilimi çağırdım baş başa biraz zaman geçirelim istedim. neyse geldi önce açtık bir şeyler yedik sonra hadi film izleyelim dedik bir sürü film arasından hadi romantik komedi iyi gider dedik. izlediğimiz biraz absürt erotik gençlik filmi çıktı, kız adama iş atıyor orasını burasın gösteriyor tavlamaya çalışıyor rezil oluyor falan keyifliydi. ikimizde bir baktım iyice filme dalmışız heyecanla izliyoruz bence biraz oranı buramı açayım dedim hava sıcak diye taytımı çıkarıp kısa şort giydim, üstüne de çamaşırımı çıkarıp geniş bayan crop tarzı birşey. feraha ferah birde limonata koydum geldim içelim serinleyelim dedim. beni şöyle bir süzdü yutkundu ne dese bilemedi sağol zahmet etmişsin dedi, olurmu canım ben sıkmadım ya hazır doldurdum geldim deyip oturdum yanına, dudağından öptüm, bir panikledi heyecanlandı, kıpırdandı telefonunu çıkardı olmaz ya saate bak unutmuşum işim vardı benim deyip fırladı ayağa. ne işi ne oluyorsun bak limonata koydum falan yok aldı elimden, buz gibi limonatayı bir dikişte bitirdi bardağı elimle verdi. ben kaçtım görüşürüz yine dedi. ne oluyor ne işi iyimsin falan sorularıma cevap vermeden apar topar çıktı, kaçtı gitti resmen. daha önce hiç böyle yakınlaşmamız cinsel eylemimiz olmadı. spontane gelişen bir durumdu bir planım yoktu, belki ne bileyim biraz öpüşürdük biraz sevişirdik bir birimize dokunur keşfederdik, ıslak romantizm dedikleri şeyi yaşardık. ama niye böyle davrandı kaçtı anlam vermiyorum. hem bu durum beni kızdırdı, hemde şimdi günlerdir aklımda deli sorular ? gay mı, başka sevgilisi mi var, ciddi değil mi, evlilik öncesi böyle şeylere karşı hassas mı, benden tam olarak hoşlanmıyor mu, kendine güvenmiyor mu, korkuyor çekiniyor utanıyor mu ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    dediğiniz gibi çok ihtimal var, hangisi bilmek zor, ancak bunu çözmek için kendinizi yıpratmaya gerek yok. alın karışınıza sorun konuşun sebebini söylemesini isteyin. eğer aranızda belirli bir samimiyet ve bağlantı oluşmuş ise söyleyecektir. lakin yüzeysel bir ilişki ise kaçamak cevaplarla geçiştirmeye çalışır.

  2. 3

    oğlan korkmuş senden kaçmış, bu kızın niyeti kötü yatağa atıp beni ifal edecek kaç kurtul demiş 🙂 şaka bir yana belki evlilik öncesi böyle şeyler yapmak istemiyor olabilir.

  3. 4

    korktuğunu çekindiğini sanmıyorum sonuçta bunun için bir sebep yok. erkek olarak bunu fırsata çevirmek isterdi. lakin bunu devam ettirmediyse kaçtıysa bence evlilik öncesi birşeyler yaşamak istemediği içindir.

Bir cevap bırakın