erkek arkadaşım bana yetmiyor

Soru

sevgilimle yolunda giden bir beraberliğimiz var, günlük hayatta çok iyi anlaşıyoruz, tam bir birimizin insanıyız diyorum. iş cinselliğe gelince malesef erkek arkadaşım bana yetmiyor, beni tatmin edemeden boşalıyor işi bitiyor. o an öyle bir sinir oluyorum ki nevrim dönüyor hiç düşünmeden ağzıma geleni söylüyorum, başlarda hoş görmeye çalıştım olur dedim düzelir dedim zamanla alışır acemiliktendir dedim 2. yılımıza girdik bir gram ilerleme gelişme yok. hap mı kullanıyorsun doktora mı gidiyorsun uzmana mı gidiyorsun istersen eskorta git bu işi çöz ben orgazm olmadan ilişkiyi bitirmek yok dedim 3 ay tavır yaptım seks yapmadık 4. ay yalvar yakar etti inandım değişen bişi olmamış. adam bu işi yapamıyor, erkek olamayacak, ben ne kadarda iyi anlaşsam erkek olamadı mı sigortalar atıyor gözden çıkarıyorum. çok defa git geller yaşadım artık ayrılmayı düşünüyorum. kız arkadaşım sırf bu sebepten ayrılınır mı diyor o noktada kararsızlık yaşıyorum, sonuçta sizce de gelecekte mutlu olamayacağınız sizi mutlu edemeyen bir erkekle ilişki sürdürmenin bir anlamı var mı ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 3

  her erkek bir değil, ne yazık bazımız erkek olmayı beceremiyor yapacak bir şey yok. vahşi doğanın kanunu gibi düşüneceksin. hangi erkek her yönden güçlü ise ondan çocuk yapacaksın. çürükler elensin, iyi genler sonraki nesile aktarılsın. seni mutlu edemeyecek biri ile zorlamanın anlamı yok bu konuda haklısın. bazı kadınlar var seks istemeyen yada seks çok geri planda olan önemsemeyen işte oda öyle biri ile evlensin, dengini bulsun. haliyle sende kendine göre koca bulacaksın.

 2. 4

  adam yetmiyorsa yetenine bakacaksın ablacım niye zorluyorsun ki. herkes kensine uygun olanı arar. 2-3 beden küçük kıyafet bulup bu güzel gönüyor diye olur bana olur zorla giyerim demek gibi saçma yani. ne kadar güzel olursa olsun sana uymuyorsa zorlama, kendine uygun başka bişi bak.

  • 4

   çok net ve mantıklı, niye zorlama bir birliktelik yaşıyorsunuz ki. uyum dediğin her yönden olmalı, sadece geçrek hayatta değil cinsel hayatta da uyum olmalı. biri olur biri olmazsa yine bu birliktelik tutmaz.

 3. 2

  yani ileride yasamaktansa şimdi den yol ayrımı yapmak daha mantıklı evlenmesi düşünüyorsanız şayet yol yakın hakkını verenle devam 😉

 4. 6

  bir insanın uyumlu partner istemesi son derece doğaldır ve kesinlikle hakkıdır ancak tavrınıza ve yazdıklarınıza bakınca uslubu beyan, ayni ile insan prensibinden hareketle bence ayrılın diyorum… zira belli ki sevgiliniz kendisine bu denli hakaret eden birine tavır gösterecek karakterde değil. bari siz ayrılın da adam sizden kurtulsun!

  • 4

   “at sahibine göre kişner” diye bir deyim var. yaşananlar bayanı yormuş,yıpranmış belli. ayrıca kadınlar biz erkeklere göre daha finansal düşünüyor ilişkileri. çoğunluğu verilen emeğe zaman dilimine göre, kâr zarar hesabı yapar. öyle pat diye erkek gibi yakmaz gemileri.

  • 5

   @ertugrul yazdıklarınızda ifade ettiğiniz her bir önermeye ayrı ayrı katılıyorum. bununla birlikte ayrılma iradesini göstermeyip hakaret ederek ilişkiye devam edenlere tahammül edemiyorum. zaten asıl kızılması gereken kişi bu hakaretleri yapan hanımefendi değil, bu hakaretleri sineye çeken erkek arkadaşı. bilemiyorum belki de cinsel yönden yetersiz olan kişilerde, özgüven eksinliğine bağlı olarak, hakaretleri dahi görmezden gelme mekanizması gelişiyordur. zira benzer hikayeleri bu sitede çok okudum. bu kadar ezik olmayı ve dik duruş gösterememeyi algılayamıyorum…

 5. 3

  günümüzde herkes ne kadar faydalanabilirsem diye bakıyor, yoksa rest çeker ne halin varsa gör der geçerdi. gittiği yere kadar gitsi diye uzatmalı ilişkiler yaşanıyor. düşünceleri net kararları net bireyler toplumda çok azaldı. bir miktar çabalarsın olmuyorsa daha fazla batsın diye beklemez yeni rotalar çizer alternatifler ararsın. işte naif kadın kalbi hep olsun istiyor umut ediyor ama karşı tarafta çaba olmayınca bir şey değilşmiyor. süreç uzuyor insanlar yıpranıyor. sonunda bir bakıyorsun ömrünü yıprattığına değmezmiş. gel gör bunun kararını önceden alamıyorsun.

 6. 2

  yorumları okumadan önce bu yüzden ilişki biter mi demiştim ama bitermiş. her şey iyi bir şey kötü oldu mu o kötüye takıyormuş insan. ayrıl gitsin demekten başka çare yok gibi

Bir cevap bırakın