sevgilime sürtünmek istiyorum

Soru

ikimizde 23 yaşındayız, 2 yıldır da sevgiliyiz. sevgilim cinsel şeylere olumsuz bakıyor ne desem hayır diyor. tamam seks yapmayalım ama sadece rahatlamak için kıyafet üstünden biraz sürtünelim diyorum ona da hayır diyor. bir birimizi karşılıklı rahatlatmak için biliyorum aslında onunda rahatlamaya ihtiyacı var ama kabul etmiyor. azıcık ya hem de  kıyafetlerin üstünden sevgilime sürtünmek istiyorum, onu bu konuda nasıl ikna ederim ? onu seviyorum ama böyle yapınca ona karşı kırılıyorum.

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    yani cinsel istek karşılıklı olunca güzeldir, sen onun adına karar vermiş gibisin, o da istiyor ama kabul etmiyor, tarzı bir ifade bence doğru değil. zamana ve ileriye bırakman en doğrusu, zorlama kimseyi,

  2. 5

    2 yıllık bir ilişki içerisinde herhangi bir cinsel aktivite olmaması oldukça garip ve zor bir durum. kendi adıma konuşmak gerekirse böyle bir ilişki içerisinde ben yapamazdım, olmazdım. şunu söylemek gerekirse, bir kadın olay cinselliğe geldiğinde iffet taslıyorsa, aşırı namuslu geçiniyorsa -elbette istisnalar hariç- genellikle bu durum erkek kaynaklı bir sorundur. kadın, erkeğin buna değer olmadığını düşünüyordur ya da erkek kadını cinsellik eşiğinden atlatamıyordur. eğer kız arkadaşın gerçekten inançları yahut karakteri sebebiyle cinsellik yaşamıyorsa buna saygı duyman elzemdir; fakat gerçekten öyle olmasa bile öyleymişçesine davranıyorsa, üzgünüm yeterince etkileyici bir erkek değilsin.

  3. 5

    sevgilin böyle şeyler yapmak istemiyor, sen sevgilini kandırmak ikna etmek aldatıp istemediği bir şeyi yaptırmak için 40 takla atıyorusun. birde seviyorum falan diyorsun. nasıl bir sevgi bu ? sen kızı değilde seksi cinselliği seviyor olabilir misin ? üstte yazan arkadaşlar çok doğru yazmışlar, adam olmanın hakkını ver seviyorsan onun değerlerine düşüncelerine saygı göster, kandırmaya çalışma.

Bir cevap bırakın