canım sıkıldıkça kendimi zorlayıp mast yapıyorum

Soru

Her canım sıkıldığında mutsuz olduğumda mast yapmaya zorluyorum kendimi. Bazen birkaç ay yapmıyorum ama bazen günde 4-5 kere bile yaptığım oluyor. Zorla kendimi okşayıp parmaklarım ağrıyana kadar durmuyorum. Bunun bi zararı var mıdır acaba ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  hayatım bu en çok yapılan hata, canın çok istemeden ihtiyaç duymadan zorla mast yapman gelcekte başına çok belalar açacak. çünkü şimdi elle zorlaya zorlaya parmakların ağrıyana kadar zorlayıp yapıyorsun. lakin evlenince gerçek bir ilişkiye başlayınca, eşin içinde iken zevk alamayacaksın orgazm olup boşalamayacaksın çünkü elle yapmaya alıştın. üstelik alışkanlığı geç vajinayı uyara uyara körelttin oradaki hassas dokuları tahriş ettin artık eskisi gibi hassas ve yoğun haz alamayacaksın buda ilişkiden hiç zevk almaman demek. kocan boşalıp işini bitirecek sen ortada kalacaksın, yine elle boşalmaya çalışacaksın ama yaş ilerledikçe bu durum dahada zorlaşacak. cinsellik sana işkence olacak kaçmaya başlayacaksın. ne yazık böyle gidersen gelecek hiç parlak değil.

 2. 6

  tatlım kendini zorlayarak bir nevi işkence ediyorsun. can sıkıntısından aklına geldikçe evi boş buldukça yanlız kaldıkça mast yapılmaz ki. gençliğini heba ediyor vajinanı yıpratıyorsun. çokmu canın istedi, çokmu azdın gerildin o zaman tamam yap enerjini at sakinleş falan ama böyle kendini yıpratma gelecekte zorluklar yaşarsın. sebeplerini zaten @mavi-deniz detaylıca yazmış üstüne daha diyecek birşey yok.

 3. 2

  tazecik vajinana yazık ediyorsun, onu ovalaya ovalaya yıpratıyor duyuları köreltiyorsun. aynı durum erkekler içinde geçerli hassas bir vajinaya yada penise sahip olmak büyük avantaj, ilişkide yoğun zevk almanın en önemli sırrı. dielim ki bir erkek vajinanın yalıyor olsun, erkeğin sıcak nefesini, ıslak dilinin tenindeki dookunuşunu hissetmen gittikçe zolaşacak bundan zevk alamayacaksın yine elinle ovalamak ihtiyacı duyacaksın. oysa ki hassas olursan oral seks yaparken bile sular seller gibi orgazm olman mümkün.

 4. 5

  Aşkı kendini zorlayıp masturbasyon yapmamalısın ihtiyazicın olduğu zaman yani çok istediğin zamanlar yaparsan çok zevkli olurr

 5. 3

  Kendine bir erkek bul öyle öyle körelme sanki ayipmi sevglinle yap işte 4 5 6 kez

Bir cevap bırakın