erkeği kudurtan afrodizyaklar nelerdir

Soru

merhaba kocam cinsel açıdan performans ve cinsel istek sorunu yaşıyor yaşı 48 kocamı azdırmak için hangi afrodizyak ürünleri kullanabilirim

Cevaplar ( 2 )

  1. 5

    merhaba, cinsel istek konusu kişinin kendi içinden gelir. dışarıdan etki yapmaya çalışarak çok bir sonuç alamazsınız. bazen de erkeklerin hayatındaki dönemlerde cinsel olarak isteksiz, erken boşlama yada ereksiyon sorunu yaşadıkları zamanlar olur. bu gibi süreçler içerisinde sabırlı olmak gerekir. ayrıca beslenme konusu da hayli önemlidir. yüksek protein olsun, yüksek enerji veren olsun, ilerleyen yaşta eksik kalabilen vitaminleri içeren besinler olsun tüketilmeye dikkat edilmelidir. yani arabayı yarışa çıkaracaksanız, yağı, suyu, yakıtı, lastiği tam olmalı ki performans alabilesiniz. insanda aynen böyledir. yetersiz beslenen kişininde cinsel olarak istekli olmasını beklemeyin. mesela istiridye, somon, muz, çilek, çikolata, antep fıstığı, fındık, ceviz, bal, kuşkonmaz, tahıllı besinler, zencefil, avokado, incir, keçiboynuzu, vanilya, kahve, brokoli, karanfil, böğürtlen, yumurta, turp, şeftali, kabak çekirdeği, kakule, safran, karpuz, havyar, greyfurt, pekmez, kayısı, mercimek, havuç, ginseng, epimedyum, sarımsak, fesleğen, zeytin, fıstık, badem, nar, kereviz gibi besinler en başta yoğun afrodizyak etkisi yaratan ürünlerdir. hepsinin içinde farklı vitamin, protein ve enerji öğeleri içerir, bu sayede gerekenler tamamlanmış olur.

  2. 4

    Belirli yaşlardan sonra gerek hayat koşturmacası, gerekse stres kaynaklı, cinsel olarak performans düşüklüğü olabilir. Kişiler beslenme, spor ve sosyal aktivitelerini yerine getirmedikleri sürece sağlıklı bir hayatta yaşayamazlar. Sizlerde beslenmenize dikkat eder, sporunuzu yaparsanız birbirinize daha istekli ve daha enerjik bakabilirsiniz.

Bir cevap bırakın