cinsel gücü arttıran haplar sperm kalitesini de arttırır mı

Soru

merhaba cinsel gücüm ve performansımı arttırmak için macun ve hap kullanırsam sperm kalitesi ve sperm sayısında bir artışa sebeb olur mu

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    merhaba, bazı ürünlerin içinde bu tipte katkı maddeleri olabiliyor. eğer kullandığınız hap ve macunlar da sperm kalitesini ve sayısını arttırmaya yönelik özel ürünler içeriyorsa bu dediğiniz olur. ancak sadece ereksiyon hapı ise bu yönde bir faydası olmaz. yada sperm arttırıcı ürünlere özellikle tercih edin ki faydası olsun. hap dışında doğal beslenmede kullandığımız gıdalarla da bu şekilde bir fayda görmeniz mümkün. ancak uzunca buraya yazmak zor. yine isterseniz sperm arttırıcı olabilecek gıdalar için bu sayfayı okuyabilirsiniz. haliyle sitemizde başka daha çok ve internette fazlaca bilgi yada içerik bulunuyor bunlara da bakabilirsiniz.

  2. 23

    Genel olarak besin desteği şeklinde alıyorsanız bu ürünleri mantık olarak desteği olacaktır. Fakat cinsel güç artırıcılar kesinlikle doğal değildir. Genel gıda takviyesini öneririm. Anadolu bunun en bariz örnekleriyle dolu. Keçi boynuzu pekmezi çok ününü yaymıştır bu konuda 🙂 Hatta cinsel güç artırıcılar; sperm ve hayat kalitenizi bile düşürebilir. Aşırı kullanımdan kaçınınız.

Bir cevap bırakın