ereksiyonu uzatma teknikleri faydaları

Soru

selamlar herkese çoğu zaman sevgilim olmadığı için gecelik kadınlara gidiyorum mesela giderken yolda çok azgın istekli oluyorum sonra varınca kadınla baş başa kalınca acayip şekilde sertliğimi kaybediyorum zaman kazanmak için bir iki laf edeyim diyorum ama bu sefer kadın bekliyor gibime geliyor dikkatim dağılıyor tüm heyecanım kaçıyor. kaç defadır hep aynı sorun sertliği korumak için yapabileceğim teknikler neler penis halkası diye birşey gördüm ereksiyonu uzatmak için faydaları varmı

Cevaplar ( 3 )

  1. 1

    Kimse pis tabaktan yemek yemek istemez. Çok aç olduğun bir an önüne gelen yemek kirli bir tabakla gelse, nasıl ki iştahın kaçar yemek istemezsin o yemeği belki. Burda da aynı durum geçerli. Eğer düzenli sex yaşadığın biri varsa ve onunla bu tür sorunlar yaşamıyorsan bence kesinlikle sorun karşı tarafa olan bakışın ve isteksizliğin, arzulamandaki azlık vs..

  2. 2

    selamlar, düzensiz cinsel ilişkilerde bu tip kendine güvensizlik ve performans kaygısı ile ortaya çıkan ereksiyon sorunları görülmesi normaldir. bu gibi durumlar için asıl etkili çözüm psikolojik telkin gibi yöntemlerdir. eğer kişi kendine güveni bir başka şey sayesinde sağlayabiliyorsa bunu da deneyebilir. bunlar dışında birde sizin yazdığınız fiziki yöntemler vardır. bunların en başında ereksiyon halkası, sonrasında penis pompası ve bazı anal uyarıcılar gelebilir. bu sayede kanın daha fazla oranda peniste kalması ve geriye kaçmaması sağlanmaya çalışılır. gecelik geçici ilişkilerde sadece ereksiyon değil erken boşalma ve haz alamama gibi durumlarda ortaya çıkması olasıdır. bu sebeple kişinin tercihen tek eşliliğe yönelmesi ve zaman içinde bu tek kişiye alışarak performansını düzenlemesi beklenir. eğer geçici işinizi görecek çözüm arıyorsanız haplar, ereksiyon halkası, pompa ve diğer farklı uyarıcıları kullanmayı deneyebilirsiniz.

  3. 3

    penis pompası ve penis halkası ikilisi iyi işe yarıyor. yazıklarına göre uzun süre kullanmak zararlı. kullanıp 20-30 dk ya işinizi görürseniz olur. tabi bunları evde eşinizle yaparken uygulayabilirsiniz. sizin gibi eskorta gidip yanınızda penis pompası götürmeniz komik olur. bunun yerine sadece penis halkası götürürsünüz. çünkü herkes kullanıyor garip olmaz.

Bir cevap bırakın