boşalma kontrol antrenmanı için mastürbatör kullandığımı söylemem gerekirmi

Soru

Merhabalar, uzun süreli devam eden bir ilişkim var, bu süre zarfında yakınlaşmalarımız oldu fakat ilişki yaşamadık. Masturbasyon ile 7-10 dakika arasında boşalabiliyorum istersem bu süreyide uzatabilirim. Sitede gördüğüm kadarıyla mastürbatör (doğru kullanımda) bu süreyi daha fazla artırabiliyormuş. Ben kendimden fazla sevdiğim kişinin aldığı hazzı düşünen birisiyim, evliliğim sırasında hiç bir sorunla karşılaşmamak ve eşime daha güzel anlar yaşatmak için mastürbatör ile bu süreyi artırmak ve daha fazla kontrol sağlamak için kullanmak ne kadar doğru olur? veya o anın akışına mı bırakmak gerekir bazı şeyleri?
Not: Bunu kullanım için sevdiğime bundan bahsetmeme gerek var mı ? (Cinsel yönden rahat konuşabiliyoruz her şeyi)..

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  geçen sene arkadaşım aldı dediğiniz tarzda bir oyuncak bayağı bir kullandı sanırım 6 ay falan. eskiden karıya giderdik 5dk ya işini bitirir çıkardı, ne zaman pantolonu çıkardın ne zaman seks yaptın zaman boşaldın diye dalga geçiyordum, şimdi 40 dk çıkmak bilmiyor, adama gaz verdik bizi geçti. ordan biliyorum acayip işe yarıyor. gerçi senin sürede kötü değil ama daha çok olsun diyorsan oda bir seçim. bence kıza söylemene gerek yok. sen performansını geliştir yeterli.

  • 3

   Evet bende bu tarz şeyler duyduğum için kullanmak istedim, teşekkür ederim 🙂

 2. 2

  uzun zaman sonra böyle düşünen birini görüyorum, tebrikler yani. yanlış anlaşımasın genelde erkekler hep bencil davranıyor, karşısındakini hiç düşünmüyorlar, karşısındakini düşünmekten tek anladıkları sevgililer gününde çiçek almak, oda artık sosyal medya baskısı oldu, yoksa onu da yapmayacaklar. misal arabayı beğenmiyorsun değiştirmek için çalışıp çabalayıp para kazanıp yenisini alıyorsun, başkasında görüyorsun güzel marka giyinmiş sende kasıp kendini en iyisinden alıyorsun. yahu ne oluyor da iş erkekliğe gelince hiç kendini geliştirmiyorsun, 20 yaşında başarısız bir erkeksin, bir o kadar daha yıl geçiriyorsun yaş oluyor 40 hala aynı boş tenekesin içine hiç birşey doldurmamış geliştirmemişsin. ben böyle deyince kızıyor küfür ediyorlar, nasıl erkeğim adam haklı demiyorlar. pahalı arabaya binince marka giyilince nede olsa en havalı erkek olunuyor ya 🙂 biraz uzun oldu kusura bakmayın, gerçekten sizi samimiyetle takdir ediyorum. diliyorum ki evlenir eşinizle ömür boyu sorunsuz mutlu bir hayat yaşarsınız. bu arada eğer yaptığınız bu çalışma sonucu aranızda tatsızlık çıkacağını sorun olabileceğini düşünüyorsanız söylemeniz faydalı, ancak yok öyle bir durum diyorsanız bazı özel şeyleri de söylemeyin. unutmayın her şeyde bir sınır var, bazı şeyleri söylemek empati samimiyete girer, ölçüyü kaçırırsanız bu sizi ezik gösterir boş boğazlığa girer. azıcık gizem olması da ilgiyi canlı tutar her şeyi açığa vurmak o merak duygusunu köreltir monotonlaşmaya sebep olur.

 3. 3

  uzun bürede boşalan kendini kontrol edebilen, erkek en iyisi. erkekler kendince penisin boyu çapı önemli sanıyorlar aksine önemli olan kontrolü sağlayabilmek. eğer sevdiğiniz kişiyi önemsiyorsanız onu mutlu etmek için elinizden geleni yapmanız en değerli hareket olacak.

Bir cevap bırakın