seks ritmini bozmadan süreyi uzatmak

Soru

selamlar, bende herhangi bir sorun yok, normalde ilişki süremiz 15-20 dk sürüyor. sevgilim biraz daha uzat ben doyamıyorum dediği için uzatmaya çalışıyorum. uzatmaya çalışınca haliyle boşalma yaklaşıyor kendimi tutmak için bende durup bekliyorum. bu sefer sevgilim kızıyor, hadi devam et tam tadında bıraktın diyor, ben devam etmeye çalışınca boşlamam geliyor. ya boşalacağım bitecek yada heyecan geçsin diye bekleyeceğim. yani boşalma hem de seks ritmini bozmadan devam et olmuyor. sevgilim kızmasın diye ortayı bulmaya çalışıyorum, sizce seks ritmini bozmadan süreyi uzatmak mümkün mü, bunu nasıl başarabilirim ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 0

    ritim olarak illa ki gir çık yapmanıza gerek yok, durup ara versenizde elle okşayarak sevgilinizi kıvamda tutabilirsiniz. bunun dışında geciktirici sprey yada hap gibi ürünlerden de destek alabilirsiniz. direk durmak yerine tekrar ön sevişme gibi devam edebilirsiniz. sevgilinizle o ritmi bir şekilde sürdürmeniz mümkün.

  2. 0

    boşalma süresini kontrol edebilmeniz lazım, yoksa ritim falan çokta tutmaz. ancak @erotic-girl dediği gibi sevişme tarzı devam ettirilebilir, elle falan okşanabilir. aklıma gelen bunlar. birde ilişkiye başlamadan önce ön sevişme süre süresini daha uzun tutun ki sevgiliniz daha iyi adapte olabilsin. bu sayede belki oda orgazm olma süresini kısaltabilir.

Bir cevap bırakın