en başta öpüşürken boşalan erkekle sevgili kalmak aptallıkmı

Soru

erkek arkadaşıma hiç beni öpmüyorsun dedim kaçamak cevaplarla geçiştirmeye çalıştı, yanına oturdum hadi beni öp dedim zorla yaklaştı duraklarımız daha bir birine değdi değmedi çekti kendini korkma yemem seni dedim üstüne oturdum dudağına yapıştım 10 sn öpüştük başladı başladı titremeye nefes nefese bişi oluyor sandım, birde demez mi boşaldım diye. hadi dedim neyse olur ilk defa öpüştük. başka bir zaman yine aynısı oldu, bir keresinde de elimi şeyine attım yine boşaldı. nasıl bir erkek bu anlamadım, içim soğudu. hele evlensek beni bir gece bile beni mutlu edemeyecek. kendimi sorguluyorum böyle birisiyle sevgili kalmak mantıksız geliyor, ayrılmayı düşünüyorum. düzeleceğini sanmıyorum ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 3

  Bendede aynı sorun olmuştu. İlk öpüşmemde saniyesinde boşalmıştım. Öpüşmeden öncede sevgilime arkadan çarpmıştım boşalmıştım yine . Ama ayrılmadı ağzına boşalmamı istedi hatta

  • 2

   ayy bu erkekler çok hayal kuruyor, zaten çoğunda sorunda bu ayakları yere basmıyor. kafalar milyon uzayda uçuyorlar. gerçek bir ilişki sürdüremiyorlar. bu benim bir eksikliğim başarısızlığım bunu düzeltmek başarılı bir erkek olmak için çaba göstermem lazım demiyor, hayali şeylerle kendini aldatmayı tercih ediyor. çoğu erkek neyse o değişmiyor 20 sinde erken boşalıyorsa beceriksiz ise 40 geliyor yine aynı değişmiyor, gram kendini geliştirmiyor. istelik bu başarısızlıklarını kabul etmiyor egolarını kırmıyor tersine şiddete eğilimli hırslı oluyorlar. bence en iyisi böyle kişileden kaçmak, uzak durmak. dünyada başarılı milyarlarca erkek varken ne diye başarısız olanı ile uğraşasın ki.

 2. 2

  karşı tarafın cinsel anlamda deneyimi olmayabilir. Bu durumun üstesinden beraber gelmek istiyorsan devam etmelisin ama bu durum beni yorar diyorsan en kısa sürede ayrılman gerekir. Uzun bir süreç gerekir diye düşünüyorum.

 3. 2

  arkadaşım sevgilin öpüşürken bile hemen boşalıyorsa o kişiden cinsel ilişkiden birşey beklemeyin

 4. 1

  Cinsel heyecanı aşırı fazla hele birde fiziksel heyecanı de aşırı fazla ki kendine hakim olamıyor psikolojik sanırım. Birde sende öncesinde bir ilişkisi olmadı sanırım. Bir tramvada olabilir.

 5. 1

  o nasıl oluyor yaa. bende boşalcam diye canını çıkartıyorum 1 saat uğraşıyorum.

 6. 2

  Yani bu aşamada sizin önceliğiniz ne o önemli. Ben cinsel hayatım olmadan da yaşarım diyorsanız devam edin ama yok cinsellik önemli diyorsanız ayrılık en doğru karar. Çünkü düzeleceğini sanmıyorum. Bunu zaten kendisi sorun edip çözüme kavuşturmalıydı siz onun annesi değil sevgilisisiniz.

 7. 5

  Deneyimsizlikten olabilir. Cinsellik önemli ise mutlu olamayabilirsiniz ve tecrübeli partner edinmelisin. Seviyorsan birlikte aşmayı denemelisin.

 8. 2

  Daha önceden cilnsellik yaşadı mı deneyimi var mı deneyimsizliktndir belki

Bir cevap bırakın