sevgilim öpüşürken vajinama dokundu

Soru

çok ısrar etti sadece 1 kere öpüşelim diye bende bir daha istemeyeceksin ama dedim kabul etti tamam sadece 1 kere söz dedi. dudaklarımızı değdirdik bana sarıldı popomu avuçladı sona vajinama dokundu bende ittirdim ne yapıyorsun sapıkmısın diye kızdım. çok abartıyorsun azıcık ellemekle birşey olmaz diyor. iyice sinirlendim senin niyetin başka görüşmeyelim bi daha dedim. bana saygı göstermiyor tacizci sapıklar gibi davranıyor, söylediklerimi alaycı şekilde geçiştiriyor. şimdi barışmak istiyor ama ben iyice soğudum artık istemiyorum, güvenilmez olduğunuz düşünüyorum. sizce yaptığım yanlış mı ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 2

  ne yazık erkeklerin böyle saygısız davranışları var. ufacık bir şeyden cesaret bulup ölçüsüzce davranabiliyorlar. oysa ki karşısındakini korkuttuğunu onu incittiğini düşünmesi gerekir. en önemlisi saygı göstermesi, davet edildiği sofrada servis edileni edepli nezaketli bir şekilde yemeyi bilmesi lazım. bu durum sizi rahatsız ediyorsa davranışlarından ders almıyorsa böyle kalitesiz biri ile yola devam etmek istememeniz gayet olağan bir tercihtir. herkesin mizacı karakteri başkadır, kiminin hoşuna gidebilir, kimi müsamaha gösterebilir, kimi ne çok aykırı rahatsız edici gelebilir. sonuçta bu hayatı hoşlanmadığınız size itici gelen şeyler yapan biri ile geçirmek zorunda değilsiniz. aksine yanlış olan sizin yaptığınız değil, onun yaptıklarıdır.

 2. 2

  ilgili, duygusal açlığınızı doyuruyor, çiçeğini böceğini alıyor, size vakit ayırıyor ise tabii ki sevecek. ve siz buna izin vereceksiniz. ama yok, derdi sevişmek, sadece size o anlarda ihtiyaç duyuyorsa gönderin gitsin.

 3. 3

  kesinlikle o kişiye güvenmemelisiniz. öpüşmeyi bırakın, ön sevişmenin ilk yarım saatlik diliminde bile vulvanın herhangi bir noktasına doğrudan temas olmamalı. işin cinsel yanlışlığı bir tarafa ahlaki ve söylediğiniz gibi “sapıklık” noktaları da var. size duygusal bir şey hissetmediğinden emin olabilirsiniz. oldukça çaresiz ve sadece cinsel açlığını bastırma niyetinde olan biri. kendinize dikkat edin.

 4. 2

  bir erkek olarak diyorum en iyisini yapmışsınız. kendinizi kaptırıp daha derinlere inebilirdiniz ve sevgilinize istediğini verdiğiniz için zamanla soğuyacak ve siz 2. el olarak ortada kalacaksınız çok dikkatli olun 5 dakika için bir ömür hayatınızı kaydırtmayın.

 5. 1

  yanlış insanla zaman kaybediyor, üstüne birde bundan zarar görmek üzeresiniz. bence ayrılmak konusundaki kararınız doğru. eğer ki aynı dili konuşmıyor, aynı hisleri paylaşmıyorsanız bu hayatı uyumsuz biri ile sürdürmeye çalışmak elbette ki mantıksız. dünyada çok insan var, kendinize daha uygun birini bulabilirsiniz.

 6. 1

  öpüşürken bel gibi bölgelere ellemek benim açımdan doğaldır ama vajina bölgesine ellemek genellikle kızı azdırıp yatağa atmak için yapılır dikkatli olmanı öneririm.

 7. 3

  bana göre bel ve biraz daha alt tarafa ellemek doğaldır abartılmadıpı sürece ama vajina kısmına elleyip seni azdırıp yatağa atmaya çalışıyordur büyük ihtimalle dikkatli olmanı öneririrm

 8. 2

  merhaba, yaptığın sana göre doğru karşında ki göre yanlış bunun cevabı yok, sen kendin nasıl hissediyorsan o doğrudur, başkaları sana saygı duymuyorsa senin onlara saygı duymanı bekleyemez ki zaten geçiştirici cevaplar verdiğini söylemişsiniz. %99 oranda sevgililik döneminde herkesin yaşadığı bir olay burada sizler basamak mısınız? yoksa gerçekten aşk için sevilen bir insan mısınız? bunların ayrımını anlamak önemlidir. insan sevdiğine kıyamaz derler ya ona göre kendine bir kıyas yap.

 9. 1

  daha yolun başında amacı belli gerek yok sizi incitecek biriyle devam etmeye bence sevgiyle kalın

Bir cevap bırakın