deneyimlediğiniz en uç cinsel fantazi nedir

Soru

Biraz sohbet tadında. Diğer insanlara da fikir vermesi açısından böyle bir soru sormak istedim. Mümkünse gerçekleşmiş fantezileri paylaşabilirsek yapılabilirlik açısından cesaret vermiş oluruz. İnsanların hayatı renklenir ?sistem notu: toplumsal ahlak ilkelerini ihlal eden cevaplar yayınlanmayabilir.

Cevaplar ( 9 )

 1. 6

  bir çoğunun hayatında cinsellik yok ki ucu olsun, benim en uç yaşadığım olay tatil için gittiğim thailand krabi sahilinde sevgilimle gece denize girdikten sonra sahilde çıplak halde delice sevişip seks yapmaktı. belki 15 yıl önce yaşadığım bu deneyim benim tek heyecan verici yaşantımdı. şimdi ise sanki herşey boğucu.

  • 4

   Yani çok da uç değil yapilabilir bir aktivite 🙂🙂 mutlu yaşamlar..

 2. 5

  uç fantazi de neymiş 3 trans bir erkek sabaha kadar mokoko yaptılar gibi bişeymi 🙂 varsa yaptığınız örnek anlatında arkadaşlar öğrensinler ucundan ne yapılıyor.

 3. 4

  toplumda bir çoğunluğunun partneri yok, olanlarında zaten cinsellikle çok fazla bilgisi deneyimi yok, o dedikleriniz porno filmlerde oluyor gerçek hayatta tek yaptıkları penisi vajinaya sokup çıkarmak 3 dk da boşalıp bitirmek. ayrıca en çılgın fantazileri yapsalar olsa ne olacak alınan haz hep aynı haz değişen birşey yok. kebabı ha masaya oturup yemişsin, ha amuda kalkıp baş aşağı yemişsin tadı değişmiyor ki. fani dünya işte kendimizi aldatıyoruz.

 4. 3

  bizde fazla manyak fantaziler var ama malesef platforma pek uymaz, yayınlanmasıda sıkıntılı olabilir. galiba burda da bu konularda kısıtlama var her şeyi yayınlamıyorlar. gerçi haklılarda, herkesin fantazisi yayınlansa epey bir kötü örnek çıkar, herkese yanlış yönlendirici olabilir.

 5. 6

  Ucundan çıtlat bari böyle diyip anlatmayınca şebnemin tam zevkine varmışken birden yere düştün mü sorusuna evet diye cevap veriyorum 🙂

 6. 2

  Ben Antalya’da turizimde çalışırken bir sefer bir çift geldi bunlara satış yaptım bankomda, sonra gece dükkanı kapatmaya doğru kadın tek başına geldi ve benimle olmak istediğini açık açık söyledi. Işıkları kapattım ama kapıyı kilitlemeyi unutmuşum. Kadınla ilişki yaşarken kocası kadının bana geldiğini tahmin edip dükkana geldi ve tam iş üstünde bizi yakaladı. Kadın hiç istifini bizmadan devam dedi bana. Bosaldiktan sonra adam şimdi ben turke verecegim intikam olsun sana dedi karısına ve onuda orada becerdim. İzlenilen acayip haz duydum ve deli gibi Sex yaptım. Bunlar izinleri bitene kadar kadın her akşam geldi bana

 7. 6

  Karımın yanında giyinip cd oluyorum ve yatakta başka bir erkeğin fantezisini yapıyoruz

 8. 0

  tecrübe etmedim ama şuna şahit oldum. bir kız intikam için en yakın arkadaşının sevgilisiyle yattığını herkesin ortasında anlatıyordu.

Bir cevap bırakın