hayalinizdeki cinsel fanteziniz nedir ve bu fanteziyi deneyimlediniz mi

Soru

arkadaşlar ben koç burcu bir erkeğim ve cinsellik benim için çok önemli bu konuda da iyi sayılırım internette tanıştığım biriyle bu konuları konuşuyoruz bana bir fantezini söyle dedim o da en büyük hayalim bir erkeği kelepçeleyip penisine de penis kilidi takıp strapon ile becermek olduğunu söyledi ve bu bana uymayan birşey hele ki penis kilidi istemem fakat o kişi öyle dediği için yapmak istiyorum aklıma soktu denemek istiyorum karım bana bunları yapmaz anlatsam kızar o kişide yanaşmıyor sizin hayalinizdeki fantezileriniz nedir ? böyle bir hayalin peşinde koşmak delilik mi ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 5

  Kimine bu iyi gelebilir bilemem de trilyon saysalar yapmayacağım seydir böyle birseyi ama yapana da birşey denmez zevkidir merakıdır olabilir gay yonelimde olanlar deneyebilir

 2. 3

  klasik koç burcu erkeği sekse düşkün ateşli bir o kadar da benim istediğim olacak erkekliğini gösterecek sanırım internette tanıştığınız bayan sizi etkisine almış değişik şeyleri denemek istiyorsunuz belli ki

 3. 10

  günümüzde kendine toz kondurmayan maçolar bile gizli gizli travestiye gider oldu. birçok fantazi evde çiftler arasında zaten gizlice yaşanıyor. bu noktada sizin keyfiniz bilir, ister yapar ister yapmazsınız. lakin her kadın bu tip fantaziye sıcak bakmayabilir bunu bilin. eşinize söylerseniz tepki görebilirsiniz. aslında onu yakından tanıyan sizsiniz. eğer oluru varsa söyleyin yada direk söylemek yerine dolanbaçlı olarak benzer konulardan konuşup düşüncelerini yoklayın. yok zaten biliyorsanız asla öyle bir şeyi kabul emtez diye hiç o işe girmeyin.

 4. 7

  cinsellikte hiç bir fantazi saçmalık değildir, çünkü zevklerin tanımlanmış kurlaları yoktur, hangisi nereye kadar normal, nereden sonrası saçmalıktır böyle bir tanımlama yapmakta mümkün değildir. kendini bilmek sınırlarını bilmek zevk almak dolayısı ile fantazi yapmak demektir, aşırılık ise sapıklık. önce karınızı bu konularda renginizi belli etmeden sorgulayın, eğer oluru varsa onunla yaşayın. yoksa başkasına gidin yaptırın diyemem böyle birşey yapmanız ilişkinizde kırılmaya sebep olur. olmuyorsa en iyi çare bu düşünceden vazgeçmektir.

 5. 2

  efsane bir fantazi çılgın bir deneyim. deneyimli ellerde süper sonuçlar alınabilir, öyle ki bu tat damağınızda kalır, tekrar tekrar ararsınız. ancak her kadın bunu yapmaz, kadınların çoğu için bu fantazi hayli ters. hatta kadının erkeğe bakış açısı bile değişebilir, erkeğin gay falan olduğunu bile düşünebilir. bu konu ile ilgili içerikler olan sitelerde partner aramak daha mantıklı. şuda olabilir evleneceğin kadının takıntısı yoktur, çılgın fantazilere açıktır, duyunca şaşırabilir ama anlatınca ne olduğunu, ona da mantıklı gelip deneyebilir. tabi herkes kabul etmez teklif edeceğin kişiyi iyi tanıman lazım. misal ben iş yerinde çalıştığım bir bayanla il defa bunu yaptım. evlenmiş ayrılmış birisiydi. biraz sapıktı deli deli giderli lafları vardı. bir gün yine birşeyler söylüyordu bende becerebiliyorsan hadi yapsana dedim. ondan sonra zaten bizim muhabbet koptu. bir gün geldi ona strapon hediye ettim. çok şaşırdı bunu benim üstümde dener misin dedim. gerisi kendiliğinden geldi 2 yıl böyle takıldık. sonra başka şehire taşındı görüşemez olduk.

 6. 3

  benim fantazim uzun boylu bacakları güzel kızlardan kasıklarıma sert diz yemek.Hayalarıma vurduğu diz kapaklarını öpmek.Bacaklarını penisime koyması bir nevi bacak fetişiyim

 7. 4

  ohh süper fantazi şimdi okuyunca bile yükseldim. kankamla yaptık bu fantaziyi çok zevk aldım. bi kadınal yapması daha zevkli olur kesin. paran varsa travo bul ona yaptır hoşuna gider. ama çok yapma sona alışırısn bide hep istersin.

 8. 2

  Kız arkadaşımın bana san chastity takması çok iyi olurdu boşalmam dahi onun kontrolünde çok güzel birşey

Bir cevap bırakın