ballbusting yapmak ileride erkeğe zarar verirmi

Soru

Ballbusting deneyimlemek istiyorum ama çekiniyorum ileride testislerimde sorun olur mu diye. Çok acıtıyor mu ballbusting acısı ne zaman geçiyor ve ne kadar zevk veriyor. Deneyimleyen varsa deneyimini aktarabilir mi?

Cevaplar ( 4 )

  1. erkeğin en hassas yeri orası dikkatli olmak lazım bu yüzden fazla zorlamamak lazım

  2. bro delirdinmi, testisler erkeğin en önemli yeri, iktidarsız kısır kalabilirsin. testisler demek erkeklik demek, onlara bişi olursa erkeklikte gider haberin olsun. gözün gibi koru kolla, testislere tekme tokat sıkıştırma ezme bağlama çekme yakma buz koyma falan acayip tehlikeli. tabi bilemem eğer pasifsen, gaysan, trans falansan penis erkeklik senin için önemli değilse, isterse kopar at senin bileceğin şey.

  3. erkegın erkeklıgını alırsınzı oraya vurarak yapmayın derım ama sevenıde varmıs

  4. üst üste çok sert diz tekme attırmadığın sürece bir şey olmaz.üst üste hafif atılan dizler testisleri şişirir zevk verir. orta şiddetli diz ise testisleri hem şişirir hem morartır. aşırı derecede vurulursa bayılma kusma kısır kalma gibi riskleride var. hiç bir şeyin dozunu kaçırmamak gerekir. hafif ve orta şiddet dizden tekmeden bir şey olmaz acı+zevk verir sacece. ballbusting güzel fantazidir dozunu tutturdukdan sonra. ama penis kalkıkken sert darbe attırma penis kırılır.

Bir cevap bırakın