crossdresser fotoğraflarını beğeniyorum

Soru

normal bir erkeğim. Kadınlardan hoşlanıyorum. sosyal medyaya girince haliyle canım güzel alımlı seksi ateşli kız resimlerini inceliyorum. Takip etmek için sosyal medyama ekliyorum. Normalde adı neymiş ne iş yapıyormuş bakmam. Sonra bir gün kız resimlerinin içinde erkek profilleri de var bu ne ya dedim OFFF bu kız tam bir afet dediklerimin %70 i meğer cd profilleriymiş. Yani arkadaşlar ben şunu sormak istiyorum. Beğendiklerim dolayı cd lerden mi hoşlanıyorum. onları mı çekici buluyorum. Kafam karıştı arkadaşlar yardımcı olun ?

Cevaplar ( 6 )

  1. aç önce de benzer bir soru vardı, trans videoları izlemek ve bunlardan hoşlanmak ile ilgili. aynı durum sizde de var, eğilim kayması olmuş, kafayı cd lere takmış durumdasınız. tabi mesele burda kalmaz, bu beğeni hoşlanma, cd iler ile seks yapma arzusuna dönecektir. bir süre sonra buda yetmez, trans bireyler ilginizi çekmeye başlar. haz azalmaya başladımı bu sefer pasif duygular ağır basar. cd lere translara yada gayalar pasif olmak istersiniz. böyle böyle gider.

  2. aşkım hiç sorma bazıları afet gibi inanılmaz seksiler bu sitede de var beğendiğim cd arkadaşlardan. mesela örnek vermek gerekirse cd-belgin favorim:)

    • gerçekten öyle çok iyileri var bu sitede girdiğim bazı uygulamalarda da denk geliyorum ama istediğim kadar güzel bakımlı değil

  3. bende benzer şeyleri yaşıyordum ama şu an cdlerden hoşlandığımı ve arzuladığımı kabul ettim sadece kafama göre birilerini bulmak istiyorum

  4. erkeklerin boy ortalaması yüksek olduğu için, gerekli bakım ve topuklu ayakkabıyla, seksi jartiyer çorabı vs gibi kıyafetlerle foto çekince çok seksi duruyor. tabu olması, bir erkek fotoğrafından hoşlandığını farketmek de insanın içine tedirginlik ve adrenalin salıyor. cesaretini yenip bir cd ile yazışmak, sonra da buluşmak ise tarif edilmez bir haz.

  5. kadınlardan hoşlanan biriyseniz cd md takip etmemeniz onlara özenmemeniz elzemdir. ben mesela ne cd gibi giyinmeyi ne de onları çekici bulurum. benim için varsa yoksa kadın. ama bir zaafımı söyleyebilirim: kadınlara ait seksi bir iççamaşırı, göğüs dekolteli elbise, kısa etek ya da kadın spor ayakkabısı görmek beni tahrik eder. hatta kadınların kimilerinin bilekleri de çok çekici geliyor. yine çekici olduğunu bildiğim bir kadının sadece incecik sesini duymak da benim nefsimin hoşuna gider.

Bir cevap bırakın