çift cinsiyetli kişiler ile yaşanmış seks

Soru

yıllar önce tatil ve gezi için bangladeşe gittim. orada güzel bir otelde 1 hafta konakladım. geceleri sahil şeridine caddeye çıkınca her köşe başında bir tane eskort var. dediklerine göre yasak falan yokmuş serbestmiş. her türlüsü var, kadını, erkeği, gay, trans, ladyboy çoğunu neredeyse ayırt etmek zor. son gece biraz alkol alıp gider ayak birini otele atmayı kafaya koydum. neyse çıktım önce bi gezindim bakındım sona gözüme biri kestirdim. öyle bir fiyat söyledi ki yok artık dedim, az ilerde yarı fiyatına dedim. kendisinin farklı olduğunu o sebeple fiyat yüksek dedi. neymiş sordum çift cinsiyetliyim dedi. nasıl yani hem penisin hem vajinan mı var dedim evet dedi. biraz dalga geçiyor sandım. eteğin altından karanlıkta cidden bir penis gördüm. sana indirim yaparım dedi. olan oldu hadi deyip gaza geldim. gittik odaya duş aldık odaya geçtik tam kadın gibi vajinası var üst kısımda birde penisi var. teknik olarak bu kişilere hemafrodit deniyormuş. acayip heyecanlandım, o gece yaptığım seksi unutamıyorum. muhteşem bir geceydi. yıllar geçti aklımdan silinmedi, şimdiki ilişkilerimde sırf bunun etkisi mi diyeyim psikolojisi mi bilmiyorum, haz alamaz oldum. sırf bu yüzden travestiye de gittim ama aynı heyecanı bulamadım. bu psikolojiden kurtulmak mümkün mü ? olmuyorsa bur da bizde var mıdır böyle hemafrodit birey bulunur mu ??

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  çılgınca bir deneyim yaşamışsınız, pek fazla kişi böyle bir deneyim yaşamamıştır. belki bu konuda şanslısınız, lakin olay yaşanmış bitmiş orda kalmış. etkisinden kurtulmalı hayatınıza devam etmeyi başarmalısınız. yoksa bu psikolojik bozukluk halini alacak sizin hayatınızı mahvedecek. bu düşünceleri atın, mevcutte elinizin altındaki sahip olduğunuz şeylerle mutlu olmaya çalışın.

  • 4

   bir konuda yardım istiyorumda istanbul’da yaşıyorum ve son zamanlarda anal mastürbasyona ve translara ilgi duymaya başladım. en azından bir kez bile olsa bunu aktif ve pasif olarak denemek istiyorum sporcuyum, fitim ve temizim ama temiz birini nereden ve nasıl bulurum bilmiyorum

  • 3

   yani @Rex23 dostum burada eğilimler fikirler ve düşünceler ile ilgili paylaşımlar yapılıyor kimse partner aramımıyor yada bulmuyor. partner sitelerine falan bakman lazım. hem bide tertemiz adamım diyorsun kimseye pisliğe bulaşsın diye yol gösterip tavsiye vermem. kişisel heveslerimi kenara bırakıp neyse doğrusu onu söylerim. böyle bir arayışa girmen ve bu tip ikişkilere başlaman bir anlık şehvetle hatalar yapman inan ki gelecek için senin için hiç iyi olmayacak. belalar başından eksik olmadığı gibi pişmanlıklarda seni bitirecek. şehvet azgınlık bir yere kadar işin gerçeği çok acı sonuçlara sebep oluyor demedi deme. ben önermem ama hayat senin, sen bildiğini okumakta özgürsün.

 2. 4

  böyle bir konuyu bu kadar çok kafa yormak takıntılı sağantılı şekilde kalmak pek normal değil. bencede bunları aşmanız unutmanız, geride bırakıp yolunuza devam etmeniz lazım. böyle bir birey varmı yokmu burda bulunurmu bulunmazmı onu bilemeyeceğim. çokta takıntı oluyorsa en kötü transa falan gidersiniz 🙂

Bir cevap bırakın