kocamın ereksiyon sorunu var yapamayınca da sinirleniyor

Soru

selam, ben 34 kocam 40 yaşında evlendiğimizden beri tam ereksiyon olma ile ilgili bazı sorunları vardı. tabi bunlar yaş ilerledikçe daha çok arttı, penis sert durmayınca giremiyor dışarı çıkıyor kıvrılıyor falan sinirleniyor, düzgün durmuyorsun diye bana çatıyor. hap falan aldı kullanıyor ama çok yeterli olmadı. artık seks yaşamaya korkuyorum, yapamayınca sinir krizine giriyor hırslanıyor neyi bahane edeceği belli olmuyor. mesela geçen bana aldığı kıyafet vardı onu giymiştim belki faydası olur heyecanlanır diye, giymişsin bu aptalca tangayı engel oluyor dedi o hırsla koparıp çıkardı üzerimden fırlattı attı. bende kırılıyorum güceniyorum bir yere kadar, ters davranıp azarlayınca zoruma gidiyor, ayrıca ben kabahatli değilim. bu konuda ne yapabiliriz, bilmiyorum daha ne kadar tahammül edilir bu şekilde ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 1

  ereksiyon sertleşme sorunu erkeklerin korkulu rüyasıdır. heleki sürekli tekrarlayan başarısız durumlar kadına rezil oldum ben ne biçim erkeğim gibi durumlar yaşanır. kör bir girdap içinde dolanıp kalınır. kocanızın sinirli olması da çabası. stes sinir gibi negatif duydular ereksiyon sertleşme, performansı çok etkiler. sorun daha da büyür. ilk burada yapılması gereken kocanızın sakin olması gerek. başarısızm duygusu onu bir katran gibi sarmış. ereksiyon sorunundan kurtulmak mümkün. sonuçta pek çok teknoji var. profesyonel yardım alabilirsiniz

 2. 1

  aynı sorun bizdede var maalesef. kocam tam ereksiyon olamıyor. olsa bile kısa sürede sönme oluyor. bu konu evliliklerin temel yapı taşı. artık cinselliği geri planda bırakıp evimin kadını çocuklarımın annesi oldum. olmuyorsa olmuyor ne yapalım. kocamla ateşli cinsellik yaşamayı filmlerdeki gibi hep hayalimdi artık herkes kısmet deyip yoluma bakıyorum.

 3. 0

  bir erkeğin yapamıyor olması onun için büyük bir psikolojik yıkım demek. başarısız olması psikolojisini mahvediyordur. hatta başarısız erkekler çoğunlukla bu başarısızlığı kapatmak için daha sinirli daha maskülen daha baskıcı daha otoriter davranıyorlarmış yani ters psikoloji söz konusu. hatta geçmiş tarihte yaşamış bir çok diktatörün aşırı baskın ve lider olmasına rağmen yatakta cinsel olarak başarısız oldukları tespit edilmiş. net bildiğim konular değil ama psikolojik sorunlar olası ihtimal. isterseniz birlikte bir uzmanda gidip destek alın.

 4. 1

  seksten önce aklı başaracağım değil de başaramazsam da muhtemelen. olaya odaklanamama veya olmazsa düşünceleri olacak bir şeyi de oldurmuyor olabilir. size bahane bulması bu zaten başlı başına saçmalık. neyse. bulunduğu şartlar altında bu olgunlukla karşılanabilir. litfa 5 diye bir hap var. kendisine söylemeden yemeğine karıştırın. yaklaşık 3 saat içinde kana tamamen karışır. biraz da dokunuşlarla kendisini destekleyin. ufak bir hareketlenme olursa bu öz güven­en tazeleyip bu sefer olacak moduna girip daha istekli olabilir. yalnız kas ağrıları gibi yan etkileri olabilir. dolayısıyla ilk etapta 5 mg olanını tercih edebilirsiniz.

Bir cevap bırakın