çok sık mastürbasyon yapmak cinsel istek kaybına neden olurmu

Soru

son zamanlarda penisim artık tepki vermiyor porno izliyorum sertleşme olmuyor normalde günde 1 kez masturbasyon yapardım bazen günde 2 kez de oluyodu sureklı masturbasyon yaptım ıcınmı boyle oldu napmalyıım zamanamı bırakıp kendı kendıne duzelmesını mı bekleyım

Cevaplar ( 5 )

  1. Edindigim bilgilere göre kesinlikle ara verip penisi dinlendirmelisin. 7-10 gün arayla yapmaya calış. Sorun düzelecektir

  2. Merhaba, masturbasyon yaparken penisin sertleşip sertlesmemesine odaklanırsaniz, penis sertleşmez. Kaygı yaşadığınız ortamda iktidarsızlık hep yaşarsınız. Rahat olmanız gerek. Sertlesmeyi düşünürken kaygilaniyor ve rahatsiz oluyorsunuz. Egerki dusunmeden yapamazsınız bitkisel stres azaltan seyler var.

  3. masturbasyon çok sık yapmak cinsel tatminsizleğe yol açabilir masturbasyon zararlı değildir

  4. selam, yaş ilerledikçe ve sürekli mastürbasyon yaptıkça alınan haz ve kalite düşer, buda zevk almadan mastürbasyon yapmaya çalışmanıza neden olur. bu sebeple düzenli ve sık mastürbasyon yapmaktan kaçının. en verimli ortalama 2 haftada bir yapılan mastürbasyondur. her gün hatta günde iki kere yapmak erkekliği tüketir ve gelecekte gerçek bir ilişkiye tükenmiş olarak başlamanıza neden olacağı için daha en başta rezil olmaya başlarsınız. sonra baktınız ki olmuyor stres ve endişe ile cinsellikten soğur, yapamadığınız için kaçmaya başlarsınız.

  5. Ben çok Mastürbasyon yapıyorum ve kadınlarla ilişki yaparken zevk alamıyorum sertleşme yok ve daha çok mastürbasyon ile zevk alıyorum ne yapmalıyım lütfen!!!

Bir cevap bırakın