çok fazla cinsellik yaşıyoruz

Soru

merhaba, 1 yıllık evliyim, kocamla ikimizin de cinsel isteği çok fazla. evlenmeden önce nişanlıyken de çok seks yapıyorduk, şimdide  canımız çok istiyor haliyle çok fazla cinsellik yaşıyoruz. bazen düşünüyorum acaba bu kadar aşırı gitmek bize zarar verir mi diye ? tabi dayanamıyorum yine bir birimizi gazlayıp sürekli cinselliği arzuluyoruz. 1- bize gelecekte zararı olur mu ? 2- bu aşırı azgınlığımızı azaltmak için ne yapabiliriz ? tşkler.

Cevaplar ( 6 )

  1. ilk yıl çok alelade yani normal ve bence bu denli seks yapmanız çok harika. 2. yıldan itibaren kendiliğinden azalacaktır. o yüzden zararı olmaz. herhangi bir tedbir almanıza gerek yok. işinizi uyku düzeninizi bozmuyorsa şimdilik devam edin.

  2. seks dediğin her iki tarafta hazırsa ve istekliyse güzel oluyor. ileride herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum.

  3. akışına bırakın ilerde oturacaktir. yeni evli sayılırsiniz. çocuk vs olunca azalmalar başlar

  4. kesinlikle düzeniniz normal heleki yeni evlisiniz bi kaç yıl sonra aile olduğunuz zaman haliyle bu eyleminiz azalacak keyfinize bakın saygılar

  5. gayet guzel seyler yasiyorsunuz bunun bence hersey zamaninda guzel dolu dolu yasayin takmayin boyle seyleri kafaniza bi zarari olmaz ilerdede

  6. çok derken günde bir iki ise çok diye düşünme. daha fazlası için iş, sosyal yaşam uyku vb dengesi için bi daha düşünülmesi gerekebilir.

Bir cevap bırakın