partnerimle olan ilişkimizde 3-4 veya daha fazla birleşme oluyor zararı olur mu

Soru

merhaba, partnerimle uzak yaşıyoruz ve yan yana geldiğimizde vaktimiz kısa oluyor. bir günümüzün birkaç saatini sekste geçiriyoruz ve bu birkaç saatte 3-4 posta gidiyorum. bu bazen birkaç gün böyle devam ediyor. uzak olduğumuz için fazla istekli olduğumuz için 1 posta ile yetinemiyoruz. her birleşmemizde dediğim gibi 3-4, bi ara 6 postaya kadar gittim. sizce bu durum bana zarar verir mi ? ikimizde bu durumdan memnunuz ama fazla boşalmak ilerde sıkıntı yapar mı, konuya hakim kişiler beni bilgilendirir misiniz ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 1

  eğer ilaç ya da başka cinsel gücü arttıracak şeyler kullanmayıp doğal yönlü bu isteğiniz varsa ve karşılıklı çiftler bu durumdan rahatsız değilse hiçbir problem olmaz arkadaşım. doyun birbirinize…

 2. 2

  bu tip platformlarda sallamacı diye tabir edilen kişiler çok olur, genelde ver coşkuyu olmaz bişi derler. lakin günün sonunda her koyun kendi bacağından asılır, onların verdiği tavsiyelerin hiçbir faydası olmadığı gibi yine işi biten ortada kalan kendin olursun. bazıları bunu cahillikten bazıları ise kötü niyetle bilinçli kasti olarak yapıyorlar. zaten mantıklı birisinin bu soruyu sormadan aşırılık olarak adlandırılan bu eylemin zararları olduğunu gelecekte çok sorunlar yaşayacağını iyi bilir, uzman olmasına bile gerek yok. bunu ben demiyorum uzmanlar profesörler diyor ben sadece olduğu gibi aktarıyorum. cinsellik belirli bir düzene sahiptir. seks yaparsın istersen 1 saat yap temponu ona göre ayarla, 1 kere boşalırsın, hadi de çok şehvetlisin 2 kere boşalırsın. öyle tavuk/horoz cinsleri gibi tık tık 1 dakikaya 10 kere boşalma olmaz. şimi gençsin zorluyorsun kendini aşırı yıpratıyorsun, haberin yok 10-15 yıla ne hale gelecesin. çöyle örnek vereyim. araba motorunu ideal 3000 devir için tasarlarlar, 3000 üstü aşırı yüksek devirde kullanmak bu noktadan sonra motordaki yıpranmayı hızlandırır, ömrünü kısaltır. sen arabayı adam gibi kullanırsan 50 yıl gider, lakin yanlış kullanırsan 15 yılda motorun işi biter. hadi araba motoru olsa rektefiyeye gidersin yaptırırsın, ama insanın rektefiyesi yok tamir olmuyor. şimdi kendini yıpratıyorsun aşırılık yapıyorsun işin bitince ne yapacaksın, doktor doktor gezip ağlarsın, onlarda mutluluk çubuğu taktır derler. yaş 40 a gelince eline alır hırpalar tokatlarsın ama yok ölmüş işi bitmiş. bana inanmıyorsan bu sitede senin gibi aynı hatayı yapan adamlar var, biraz araştır bak, geleceğini gör onlar gibi ne olacak sonun öğren. çareleri yok keşke diyorlar şimdi ama geri dönüşü yok. ben aynı hatayı yapanlar için yazdım, belki bir kişi anlarda hatadan döner kurtulur diye yoksa umurumda değil günün sonunda malafat elinde kalan kendileri olacak. ne ekersen gelecekte onu biçersin bu kadar basit.

  • 2

   öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim şöyle belirteyim yaşım 22 cinselliğimiz şuan düzenli değil açık konuşmadan üstü kapalı söylemek istiyorum 5-6 ayda bir birlikte olabiliyoruz tabi bu 5-6 ayda düzenli mast yapmıyorum iki üç haftada bir gün bir posta yapıyorum haliyle 5-6 ay uzak olunca insan çıldıracak duruma giriyo evlenmeden dediğim gibi bu şekilde 5-6 ay sonra buluşma yaşayıp birkaç gün boyunca her ilişkide 4-5 posta atmak ileriyi o kadar etkiler mi acaba?

  • 3

   @blackwolf00623 dostum zaten sen yazmadan seni iyi anladım. yine örnekten gideyim, arabayı arada sırada 1-2 gün kullanıyorum onda da delirmiş gibi basıyorum 5000-6000 devir ne gelirse diyorsun, lakin sonuç değişmiyor aşırı devir yaptırman azar azar tahribata sebep oluyor. şunu anla, isersen yılda 1 kere yap aşırı yapamya çalıştığın kendini zorladığın her anda fark etmeden kendini tüketiyorsun. şehvetin var okey ama kontrollü git, zararı kendine. üstelik böyle şeylerin zararı öyle yavaş yavaş belli olmuyor. otobanda 200 le giderken lastik patlamış gibi birden oluyor, ondan sonra toparlayamıyorsun. biraz espiri gibi yazıyorum ama anla diye. sen yine yap seksini ama delirme. sağlıcakla dostum.

 3. 2

  dediklerinizi iyi anladım çok teşekkür ederim sağlıcakla kalın✋

 4. 2

  ilaç kullanmadan ve temiz bi şekilde yaparsanız problem olmaz

  • 1

   hayır hiçbir şekilde ilaç takviye vs gibi bir ürün kullanmıyorum kendimi bildim bileli aşırı yüksek libidoya sahibim bazen beni yıpratıyor bu durum mental olarak çareyi mast’ta bulmakta istemiyorum iki üç haftada bir kere yapan biriyim yazdığım gibi sadece partnerimle bir araya geldiğimizde bu kadar fazla birleşme oluyor yalnızken herhangi bi mast porno vs bağımlılığım yok

Bir cevap bırakın