cinsel yönelimimi anlayamıyorum lezbiyen olabilirmiyim

Soru

Ya ben bu zamana kadar bir kadın olarak sayamayacağım kadar erkekten hoşlandım,hayal dünyasında cinsel ve duygusal anlamda hep erkeklere yer verdim. Fakat 7 ay önce 2 olay yaşadım. Bir kızı çıplakken hayal ettim,ve bir kızın özel bölgesini görünce tahrik değil asla tahrik değil ama bir garip hissetim sizce ben neyim ve 7 ay önce yaşadım ve 7 aydır da yaşamıyorum yardım edin.

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  merhaba, bu tür düşünceler sizi bulanıklaştırmaktan öteye götürmez. neyim ben sorusunun cevabı zaten cinsel organınızla belli, kadınsınız. tabi bir kadın başka bir kadından etkilenebilir, cinsellik uzuvun girinti ve çıkıntısına göre hareket etmez. erotik olan hoş olan her şeye karşı tepki verir. bir kadın başka bir kadının erotik yerini gördüyse bu vajina yada deyin ki göğüsler yada belki göbeği, uç noktada mesela rujlu dudakları eğer karşı tarafa estetik hoş görünüyorsa kişi buna karşı etkilenir. işte bu noktada eğer ne oluyor ya ben neyim neden böyle şeyler oluyor diye düşünmeye başlarsanız bu durum tekrar ederse kişide kendini yanlış yönlendirme başlar. belki ruh dünyanızda yalnız olabilirsiniz, sevmeye sevilmeye ihtiyaç duyduğunuz, boşlukta olduğunuz içinde bu tip karmaşa yaşamanız da bir ihtimal. sizin derinliklerdeki ruh dünyanızı anlayan bir erkekle karşılaşmamış da olabilirsiniz. kim bilir bu güne kadarkiler hep sizi yüzeysel görmüşlerdir. bazı kadınların hisleri derin ve narindir, nemden bile etkilenir, onlar için doğru frekansı kurabilen yönlendirici bir erkek gerekir, böyle birinin olmaması bu tip kadınlarda rüzgarda savruluyor etkisine neden olabilir. hoş bir şey görünce hoşlanıyor olmak bir sorun değildir. olay yaptığınız yaşadığınız eylemlerin sonucuna göre değerlendirilmelidir. eğer erkeklerden hoşlanıyor, yanında birde kadınlarla birlikte oluyor bundan da zevk alıyorsanız o zaman size biseksüel diyebiliriz. yok erkekler hiç haz vermiyor sadece kadınlar ile zevk alıyorum öyle mutlu oluyorum diyorsanız o zaman lezbiyen olarak değerlendirilebilir. lakin bir eyleminiz yoksa gördüğünüz yada hayal kurduğunuz bir şey ilginç geldi diye bir durum için nitelendirme yapılamaz. siz duygu dünyanızla barışık olun, misal herkes baklava severken siz baklavanın yanında turşu suyu seviyor olabilirsiniz, bu durum ben neyim böyle diye sormayı gerektirmediği gibi sizin de cinsel olarak hoşlandığınız şeyler için ben neyim diye düşünmeniz anlamsız. illa bir isim koymaya kategorize etmeye çalışmayın, kafaya takmayın akışına hayatınızı yaşayın yeter.

 2. 3

  ahh ah gerçek bir erkek yok galiba hayatınızda olsaydı böyle şeylerle ruhunuzu karartmazdınız, gereksiz düşüncelerle enerjinizi tüketmeyin, insan olarak değişik düşünceler sizin renklerinizi temsil eder. heyecanlanamıyor olsaydık odundan farkımız olmaz, hayat sıradan ve sıkıcı olurdu, keyfinize bakın gayet normalsiniz !

 3. 4

  gayet normal yaşadığınız abartacak bir durum yok herkese olur böyle şeyler

 4. 3

  problem oluşturacak bir durum olduğunu zannetmiyorum. tahrik olabilirsiniz bile bu sizin cinsel yöneliminizi değiştirmez. Muhtemelen cinsel yöneliminiz farklı olsa erkeklerden komple soğurdunuz vs. hepsini geçtim cinsel yöneliminiz farklılaşsa bile bu sizsiniz. kendinizle barışık olun. ne olursanız olun önce siz kendinizi kendiniz kabullenin.

 5. 4

  Oncelikle kadinsiniz ve erkeklerden daha çok hoşlanıyorsunuz. Biseksuel olabilirsiniz

Bir cevap bırakın