kankamla seviştik çok utanıyorum

Soru

yani kankam dediysem çok yakın kız arkadaşım. geçenlerde akşam bizdeydi öyle cinsellikten konu eski sevgilisiyle yaptıklarını anlatıyordu. o anlatırken bende azdım, zaten oda sevgilisiyle ayrıldığı için çoktandır seks yapmamış ve azgındı. yeter artık huylanıyorum su gibi oldum dedim, oda gerçekten mi bende çok fenayım dedi elini çamaşırına sokup çıkardı, ıslak parmaklarını gösterdi sapıksın dedim, sonra parmaklarını bana bakarak yaladı. bende taytımdaki ıslaklık lekesini gösterdim yanıma geldi işte sonra öpüşme elleşme derken bir birimizi okşayarak mast yaptık ve öyle orgazm olduk. bitince birimimizden utandık, eve gitmem lazım dedi toparlanıp hemen çıktı gitti. kendimi kötü hissediyorum, sapık mıyız neyiz, lezbiyen falanda değiliz neden böyle bir şey oldu. sonra yine yapmak istersek, lezbiyen olur muyuz korkuyorum ? ilk defa böyle bir şey oldu, yoksa bu güne kadar kaç yıldır arkadaşız, bir kere aklımıza böyle şeyler gelmemiştir, hiç hayatımda lez porno falan izlemedim. yaptıklarımdan utandım 2-3 gündür ellim kolum titriyor çok kötü şeyler başıma gelmiş gibi hissediyorum. ne yapmam lazım ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    utan tabi, elbette ki kötü bir şey yapmış gibi hissedeceksin, çünkü kötü bir şeyler yaptınız. insan azıcık şehvetine hakim olur. dayanamadım canım çekti diye böyle şeyler yapsa herkes vay halimize. bide artık bu saaten sonra lez olma riskin var, hoşuma gitti, bişeyde olmadı, ne oalcak bi kere daha yapsak diye düşnürsünüz sonra olan oldu. kendinize hakim olun, arkadaşınızla aranıza mesafe koyun.

  2. 2

    yaptığınız hiçte iyi bir şey olmamış. belki lezbiyen değilsini ama bu tip hevesler vücutta virüs gibi yayılır sonra insanın tüm ruhunu kaplar. anlayacağın zamanla o kıvama gelebilirsin. dert etmiyorsan aman ne olacak işte diyorsan zaten o kafadasın demektir. eğer rahatsızlık duyuyorsan bu hatanı asla tekrar etmeyecesin ve düşünmeyi bırakıp aklına getirmeyeceksin. hatta bir süre arkadaşınla görüşmeye ara ver. eğer ki onun bakış açısı senin gibi değilse onun hoşuna gitmişse bu durumda bende arkadaşığınıda sonlandırman lazım, çünkü zamanla senide bu bataklığa çekecektir.

  3. 3

    ne kadara mantıklı insanlar var burda inanılmaz cidden. internette bunlarla ilgili tester filan var ya, burada kendini tanımayı bırakıp daha çok yerden okuma yapman daha iyi olur sanki. arkadaşınla ile oturup konuşmayı da biraz daha kafanda bir şeyler oturunca yaparsın bence.

Bir cevap bırakın