cinsel isteksizlik ve sertleşme problemi

Soru

ben 53 yaşındayım.Hiç bir sağlık problemim yok Ben 3 yıl önce üçüncü evliliğimi yaptım. Benden 12 yaş genç eşim var. 4 aydır bende belirgin bir şekilde cinsel isteksizlik ve sertleşme sorunu var. Benim cinsel istek ve performansımı nasıl geri kazanabilirim. Bunun için hangi doktora gitmeliyim.

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    mesele psikolojik yada fiziki olabilir. performans kaygısı yada aklınızdak ibir takım endişeler sizi olumsuz etkiliyor olabilir. eğer hiç biri yoksa birde doktora görünün ilerleyen yaş sebebi ile fiziki bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. fiziki bir durumda yoksa o halde biraz beslenmenize dikkat edin, cinel gücü arttıran, performans anında size ekstra güç takviye saplayabilecek gidalar tüketin, biraz aşk oyunlarına erotizme de yer verin, cinsellik kuru kuru vajina penis birlikteliği ile yürümez. eşiniz size erotik süprizler yapsın, yeni kıyaferler alsın, farklı fantaziler denyin gibi örnekler çoğaltılabilir. öncelikle rahat olun, pozitif düşünün endişelerden stresten uzak olun. sadece pozitif bile düşünerek inanınki birçok sorun çözülebiliyor.

  2. 5

    aynı durum aynı sorunlar benim eşimdede var. ama o bu konuda hiç birşey yapmak istemiyor. boş vermiş bir tavırla geçiştiriyor. destek almaktan doktora gitmektende korkuyor. bir konuda onu ikna etmek imkansız nerdeyse. onu nasıl ikna ederim bilmiyorum. varsa aklınıza gelen çözüm banada yazın.

Bir cevap bırakın