erkekte sperm kalitesini ve cinsel gücü artıran çaylar

Soru

son dönemlerde cinsel olarak sağlıklı bir düzen sağlayamıyorum. eşimde bu konudan şikayet ediyor. her bir düzensizlik bazen erken boşalıyorum, bazen hiç boşalamıyorum, bazen penisim iniyor giremiyorum, bazen boşalsam da dik duruyor, pazen bir anda seksin ortasında nefes nefese kalıyorum halsizlik geliyor sıcak basıyor. kimi zaman her şey iyi giderken bir anda dikkatim dağılıyor hiç bir zevk alamıyorum. kimi zaman boşalma sırasında çok az sperm çıkıyor. birkaç doktora gittim her şey normal çıktı. hap yazdı kullandım bir değişiklik olmadı. arkadaşım aktardan bir tane macun kullanıyormuş iyi geliyor dedi denedim bir farkını göremedim. kimyasal ürünlerden çekiniyorum tercihen bitkisel olan ne kullanabilirim fayda gösterecek, mesela internette performans arttırıcı çaylar varmış işe yarar mı ? ne çayı olduğunu bilmiyorum kullananlara iyi gelmiş ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    Cinsel performans benim deneyimlerimce tamamiyle piskolojiden geçer Ürün kullanıp memnun olanlarda ürün kulandim kullandığım ürün sayesinde diye düşünerek piskolojiye yatırım yapıyor esasen insan beyni aptaldır söylemi var neyi dikte edersen ona inanır ve o doğrultuda çalışır

  2. 3

    psikolojik sorunlar çayla hapla spreyle balla macunla otla kökle bitkiyle meyveyle falan çözülmüş. siz iyi beslenin, cinsel hayatınızı renkli tutun ve psikolojik olarak pozitif olun, gerisi hikaye.

Bir cevap bırakın