bekaret kilidi yada penis kilidi seçimi hakkında

Soru

penisim sert hali 8 cm yumuşak hali 3,5 cm, hangi boyutta bir bekaret kilidi almalıyım ? yardımcı olursanız müteşekkir olurum. ilk defa alıp kullanıcam, kullanan arkadaşlarında fikri çok önemli ?

Cevaplar ( 18 )

 1. 3

  Sissysiniz galiba siz de bende bekaret kilidi almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim plastik mi yoksa demir mi daha iyi olur? Bide vibratör de almalıyız.

 2. 2

  Penisin inik haline göre seçim yapılır. Penis kilidinin kullanım amacı ereksiyonu ve penisle teması engellemek kişide esaret olusturmaktir. Ortalama en ideal kilitler 2 ile 5 cm arası plastik hafif olanlardır. Metal olanlar hem ağır hemde penisi acıtıyor.

  • 5

   siz kullandınızmı acaba ben fantazi amaçlı kullanmak istiyorum inik hali 3,5 cm nerden alabilrim o kadar site baktım hep büyük ölçü var 9 cm zaten benim sert hali 8 hiç bir anlamı olmaz o zman değilmi

  • 3

   Burda soru cevaplarda yazmışlardı bir site link vermişlerdi orda uygun fiyatlı minimal penis kilitleri satıyorlardı aradım bulamadım. Hatta birkaç kişi vardı hep sipariş veren onlar yazarlarsa.

  • 2

   merhaba 45 lik aldım, sitedeki 43 ama ben beceremedim galiba takmayı bunu takmayı görebileceğim bir yer varmı

  • 3

   size bir şey sormak istiyorum ama özelden yazamııyorum nasıl iletişim kurabiliriz

 3. 5

  Bende almak istiyorum penis kilidi bildiğiniz bir yer vae mı linl atma şansınız olursa çok sevinirim👅♥️

  • 4

   bende aynen sizin gibi kilit arıyordum kararsızdım, birtane erotik shoptan giderek metal kilit aldım, büyük hayatdı, penisimi yara yaptı sonra bende bi cd arkadaşıma hediye ettim hala kullanıyor mu bilmiyorum. sonra sitede konu açtım yorumlarda birisi bana bu sitedeki chastity device penis kilitlerini önerdi. önce 1 tane aldım memnun kaldım, sonra devamında 3 tane daha farklı model aldım. firma güvenilir gizli paketliyor vede çok yardımcı oluyorlar.

 4. 2

  merak ettiklerim var, öncede sormuştum erkek bekaret kilidi hakkında bunu kullanan ve beni bilgilendirecek arkadaş varsa çok mutlu olacağım şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim ?

  • 2

   bende bir süre kullandım sonra sıkıldım, başka bir sissy arkadaşıma hediye ettim. ama benim aldığım kilidin takılan yeri böyle kelepçe gibiydi iki yandan ortaya kapatıp üstüne kildini takıyordun. geniş vadede bana uymadı ben penisine dokunulmaktan zevk alan biriyim, kilit takmak bende zevk kaybına sebep oldu. anlaşamdık yollarımız ayırdık kilitle. verdiğim arkadaşım sürekli takıyormuş, hiç çıkarmıyorum sürekli kilitli geziyorum diyor.

 5. 2

  1 tane demir 1 tane plastik erkek bekaret kilidi aldım takmasını öğrendim hoşuma gitti gerçekten sadece merak ettiğim bu kilid takılmaya devam edilirse penisin ereksiyon olayı bitiyormuş doğrumu bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi

 6. 6

  merhaba demir ve plastik 2 tane aldım zar zor taktım becerdim çok hoşuma gitti ama bu bekaret kilitleri ereksiyonu bitirir dediler doğrumu fikrin varssa yardımcı olurmusunuz

  • 2

   penis kilidinin kullanım amacı zaten ereksiyonu penisin kalkmasını engellmek. kilitle aktif olarak fantazi yapamazsınız. ancak pasif şeyler yaparak zevk alabilirsiniz.

 7. 3

  Bende almayı düşünüyorum ama anahtarını verecek birisi yok onun için saçma olur diye düşünüyorum

 8. 4

  arkadaşlar 8 aydır ilk olarak fantazi amaçlı aldığım bekaret kilidine çok alıştım eskiden arada bi rtakarken son 4 aydır sadece temizlik yapacağım zaman çıkarıyorum sormak istediğim 8-9 ay evvel erekte halde 8 cm olan penisim şu an 5, 2 cm e düştü bu kilit bu kadar küçültme yapıyormu yada sadece banamı yaptı artık daha küçük kilitmi almalıyım ?

  • 5

   penisi ve ereksiyonu baskıladığınız ve uzun süreli düzenli kullandığınız için dokuların sıkışmasına bağlı küçülme görülür. kilidi çıkarır 10-15 gün öyle gezerseniz tekrar dokular genişler. şey gibi süngeri eziyorsun bırakınca bir süre sonra eski haline dönüyor o mantık gibi düşünün. daha küçük derken nasıl bir kilit kullanıyorsunuz bilmiyorum. düz yani flat olanlar var, birde penisi içeri baskılayan negatif olanlar var. en son noktada kullanabileceğiniz negatif dediğim kilit olabilir.

 9. 0

  merhabalar fantazi olarak başladığım yaklaşık 3 yıldır kullandığım penis kilidi ile 3 cm kadar küçülüp incelen penisimide ereksiyon zayıfladı fakat tamamamen bitmedi partnerimle birlikte olurken zayıfta olsa ereksiyon yaşıyorum öğrenmek istediğim fufu klip aldım normalde kullanmaya başladım harika bir görsellik yarattı görünüşü partnerimi bana daha çok bağladı fakat sex esnasında aldığım zevk ile çıkıyor yerinden merak ettiğim yanlışmı takıyorum fufu klibi yoksa ereksiyon tamamen bitenler içinmi bu fantazi oyuncağı kullanan ve bilen arkadaşlardan bilgi almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim

  • 0

   tabi ereksiyon olmaması lazım, yoksa oluyorsa kalkınca ittirip çıkmasına neden olur. ereksiyonla birlikte kullanacaksanız çıkmasın diye kemer takmanız lazım. redit üzerinde sky lar 737 rumuzlu biri var (siz rumuzu yazarken arada boşluk bırakmayın, belki sıkıntı olur diye ben kasıtlı bıraktım) onun profilini inceleyin orada kemerli şekilde kullanımını görürsünüz, size elinizdeki malzemelerle böyle bir şey yapabilirsiniz.

Bir cevap bırakın