mastürbasyon sırasında vajinamda kalem başlığı kaldı

Soru

Merhaba 18 yaşındayım kalemle mastürbasyon yaparken kalemin başı vajinamda kaldı. Geri çıkartamadım çünkü çok küçük. Çok stres yaptım bir şey olur mu ailemin öğrenmesini istemiyorum ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  hayatım bu hiç iyi bir durum değil. bazen ayakta durup bacaklarını biraz iki yana açıp ıkınmak işe yarayabiliyor. olmazsa iki parmğını içeri sokup tutmaya çalışman lazım. bunun gibi denemelerle çıkmıyorsa daha derinlerdeyse belki doktor yardımı alman gerekebilir. çünkü kapak orda kalamaz, durduğu sürece içeride iltihaba ve daha kötü sonuçlara neden olması mümkün. prezervatife benzemez, çünkü prezervatifler kaucuk olurlar cilde zararları yoktur ama kapak hangi malzemeden bilemiyorum, plastik, metal yada farklı bir şey de olsa üzerinde tuttuğu bakteriler sebebi ile iltihaba sebep olur.

 2. 3

  Reşitsen ve elle cıkarma yollarını denediysen ıkınma vs acile gidebilirsin reşit oldugun için ailen herhangi bir şey öğrenmez merak etme

 3. 2

  Öncelikle soğukkanlı ol ve sakinleş, vajina girişine kayganlaştırıcı vb bir jel sür. Sonra sırtüstü yat ve ıkınmaya çalış.

 4. 8

  Eğer metal ise mıktanıs tut ve çıkarmayı dene ama plastik ise diğer arkadaşın dediği gibi jel sür ve ıkın geçmiş olsun.

 5. 6

  ya nasıl bir mantık bu, yaşın 18 evli değilsin ailen duymasın istiyorsun muhtemelen bakiresin en azından öyle olman gerekli ve vajina içine kalem sokarak mast yapıyorsun. soru troll mü, yoksa siz bazı şeyleri önceden kaybedip şimdi aramaya mı başladınız ? zaten kalemi içine soktuysanız iki parmagınızıda içine sokup cımbız hareketi ile tutup çıkarırsınız.

 6. 3

  desene kalemin kapağı kayboldu, çokta dert edilecek bir şey değil atar yenibir kalem alırsın. birde benim bildiğim kalem kağıtlara yazmak için, vajinada ne işi var ? elinizle tuttuğunuz o pis kalemdeki bakterilerin vajinada enfeksiyona sebep olabileceğni hiç hesaba katmadınız mı. eğer kapak bulunmazsa durum doktorluk demektir.

 7. 4

  Bazen porno filmlerde denk geliyor vajinalarına tenis topu elma ve benzeri şeyleri sokup ıkınarak dışarı atıyorlar sizde deneyin

Bir cevap bırakın