başkasını seven kadın eşi ile ilişkiye girebilirmi

Soru

sevmeden zorla evlendim, eşimle evleneli 10 yıl oluyor, bir birimize karşı hiç ilgi duymuyoruz, sadece bazen cinsellikten ibaret sevgi aşk tutku falan yok. yıllar önce öğrendim bir başkası ile ilişkisi varmış, uzun süre boşanmayı düşündüm ancak aileler buna hiç pozitif bakmıyorlar. bu süreçte bazı şeyleri sindirdim, evli ama bekar gibi yaşamaya başladım, birisiyle tanıştım ona çok aşık oldum lakin zaten evli olduğumu söyleyemedim, o ise benim evlikten kaçtığımı düşünüyor. bazen kocam cinsellik yaşmak istiyor bende tadımız kaçmasın diye görev yapıyorum ama artık bu durumlara tahammül edemiyorum. bir yandan sevdiğim adamı bir yandan kocamı aldatıyor gibi hissediyorum karmaşık ruh halindeyim çözümsüz halde ne yapacağımı bilemiyorum ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  Boşanmalısın dicem de daha dün tatsız şeyler oldu, boşanmak isteyen bir bayan ne diyim bilemedim 🤔🤔 Burda çevreni iyi analiz etmelisin yanında duracaklar mi durmayacaklar mı

 2. 3

  gerçekten ne denir böyle bir durumda ne tavsiye verilir bir şey demek zor. derin bir karanlıkta nasıl yol tarif edersin ki. galiba düşününce tek yön aynı şekilde ilerlemek, bazen geri gidemeyince, sağ sol yapamyınca alternatif çıkış bulana kadar aynı yolu ilerleyerek takip edersin. sizde öyle yapın şimdik bir çıkış bulana kadar relax olup aynı şekilde devam edin.

 3. 2

  şu aşamada ne yazık çıkış aramanız faydasız gibi, kendinizi strese sokmadan relaks sakin kalmaya çaba gösterin. bazı şeyleri zamana bırakın. bazı kararların hemen bu gun anında verilmesi gerekmez, geniş vadede almak daha iyidir. sizde öyle yapın, aceleci davranmayın. yarın ola hayır ola.

 4. 6

  Biriyle tanismak onunla yatmak falan aldatmaya girmez ya nasilsa normal artik bir tv programinda kadin kocasini 1 2 kez aldatmis ama ben daha yeni basladim o benden cok aldatti diyebiliyor alıştık 😊

 5. 7

  selamlar, yaşadığınız bu sancılı süreç zamanla sizde psikolojik sorunlar oluşmasına neden oluyor. gerçeklik ve yapmacık arasında ikilemler yaşayarak kendinizi yıpratıyorsunuz. doğruyu çözmeye bulmaya çalışan benliğiniz bu ikilem karşısında sürekli tepki gösteriyor sizde strese giriyorsunuz. ilk etapta psikolojik olarak bir uzmandan destek almalısınız, düşüncelerinizi netleştirdikten sonra eşinizle konuşmalı birlikte destek alarak uzman eşliğinde bu durumları bir birinize açıklamalısınız. bu şekilde internette çözüm bulmanız zor.

Bir cevap bırakın