ilk gecemde kan gelmedi sebebini bilenler veya yaşayanlar

Soru

merhaba, lütfen bilgi sahibi olanlar yazabilir mi, eşimle ilk kez ilişkiye girdim 4 gün önce fakat kan falan gelmedi ? bakireyim ondan önce kimseyle bir birliktelik yaşamadım. kan gelmeyince, hani kan demeye falan başladı. kendimi çok kötü hissettim, ben de bilmiyorum neden gelmediğini. acaba önceden mi bozuldu kızlığım yoksa biz mi beceremedik ? doktora gidelim gibisinden bir cümle kurdu, olmadı doktora gideceğim. böyle bir şey başına gelen var mı ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 0

  bazılarının esnek ya da ilk birleşmede kan gelmeyecegi yönünde okudum bazi şeyler oldu. kendinize güveniyor, doktora gidelim diyor ise gidin doktora. eğer gitmemek gibi bir tavır takınırsanız bu eşiniz tarafından yanlış anlaşılır, bir şeylerden korktuğunuz için gitmediğiniz algısına sebep olabilir. bu da ister istemez aile için de huzursuzluk teşkil eder. hatta günün sonunda bu aileler tarafından duyulur ise daha da saçma sapan bir hal alabilir. biran önce kendi içinizde bu işi halledin. yapacağınız ilk yoğun kavgada sizi oradan vurmadan haklılığınızı mutlaka kanitlayin.

 2. 1

  çoğunlukla esnek olur yada kızlık zarındaki doku delikli olabilir son olarak bu coku çok ince zayıf bağlı olabilir. çoğu kişide kan gelmez, kan gelir ama fark edecek düzeyde olmaz vücut sıvıları ile birleşip yayılır ve belli olmaz. ilk gece ilk girişten 3-5 dk sonra beyaz peçete ile silseydiniz peçetede pembelik olduğunu fark edersiniz, kanama dediğiniz bundan ibaret. bazı kızlar adet dönemindeki gibi yoğun kan bekleyebiliyor öyle bir şey olmaz, çok az kişide böyle yoğun kan gelir, zaten bu şekilde fazla kanama olması sorundur. ilk gece siz buna dikkat etmediyseniz azıcık olan bu kanamayı fark etmeden kaçırdıysanız zaten bundan sonra gelir diye beklemeyin. eşinizinde azıcık bilgilenmesi lazım. hatta birlikte bir uzmana gidin oda anlatsın detaylı olarak.

  • 0

   bu kadar güzel anlatım olmazdı. ayrıca erkeğinde bu gibi şeyleri çok fazla kafaya takmaması lazım. sonuçta eğer kadın bir şey yapmadıysa, ona inanmayıp tatsız sözler ile onu yaralamak, çiftlerin geleceği için hiç iyi olmaz. hem erkekler evlililk öncesi her türlüsünü yaşayacaklar sonra kızları bırakıp kaçacaklar, evlenince de bakiremisin diye hesap soracaklar, oh ne ala.

 3. 0

  zarının esnekliğin den veyahut yeteri kadar ıslandığı için gelmemiş olabilir

Bir cevap bırakın