bacaklarım çok kalın sevgilimin yanında huzursuz hissediyorum ne yapmalıyım

Soru

merhaba arkadaşlar bacaklarım vücuduma göre biraz kalın yeterli ve dengeli beslenmeme rağmen maalesef biraz kalın sanırım genetik sevgilimin yanında kendimi bu yüzden rahat hissetmiyorum kendimi huzursuz hissediyorum bacaklarımı daha ince olması için ne yapabilirim

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  daha ıyiya işte ya çöp gibimi olsun bacağın? bacağı kalın olanın neyse işte güzel

 2. 7

  topuklu ayakkabı giyebilirsin yada desensiz ama şık bir jartiyer çorapta giyebilirsin…bu arada bacaklarım kalın diye kafanıza takmanıza gerek yok erkeklerin yanında soyundun mu bazı şeyleri gözleri görmüyor:)

 3. 3

  düşünce ile iligli şeyler bunlar, tamamen bakış açısına dayanıyor. çiros gibi ne böyle incecik, tahta bacak dersen buda bir olumsuzluk olur, çok kalın tombul dersen buda olumsuz olur. kendini bğenmeyi bilmelisin, olumsuz görüdüklerini olumluya çevirmeyi kusurları örtmeyi başarmalısın. @kumluca-ant96 bu konuda iyi fikirler vermiş. çoraplar aslında kadınlar için iyi birer aksesuar ve kusur kapatıcı. misal ne kadar kalın olsada güzel bir etek yüksek topuklar ve arkası çizgili çoraplar epey güzel durur. üstelik bence etli butlu dolgun olaması daha güzel.

 4. 6

  bence kardiyo yapmalısın ter atmalısın attıkça incelir ama bunu gönülsğz yapmamalısın rocky gibi koşmalısın her sabah

 5. 1

  bence bu utanılacak bir şey değil, sevgilinin gurur duyması lazım seninle:)

 6. 4

  yani sence kötü bir durum bence iyi bir durum ben kendim kalın bacaklardan hoşlanırım. ancak dediğim gibi bu göreceli ve kişiden kişiye değişen bir kavram olduğu için sevgiline sor bakalım nasil diye seviyor ise senin içinde sorun olmamalı

 7. 6

  sevgilin seni böyle seviyorsa, dert etme. bence o seni olduğun gibi seviyor takma. akışını bırak gitsin. bunlar takılacak konular değil, siz mutluysanız gerisini takma.

Bir cevap bırakın