aynı kadınla uzun süre sex yapamıyorum

Soru

Merhaba, aynı partnerle sürekli sex yapamıyorum. Birkaç seferden sonra beni hiç bir şekilde heyecanlandırmıyor ya da tahrik etmiyor. Hatta ve hatta erekte bile olamıyorum. İlk buluşmadaki o heyecan duygusu tamamen ortadan kayboluyor. Sizce bunun sebebi partnerimi yeterince tahrik edici bulmamam mı, yoksa bir ruh hastası olmam mı?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  yanlış bir düşünceni kurbaı oluyorsunuz. böyle düşünür kendinizi böyle gönlendirip alıştırısanız bu hayat nasıl geçecek ? her hafta başka biri ile mi ilişki yaşayacaksınız, peki ya evlenme niyetininiz yokmu ? ayda 1-2 tane nikay mı kıyacaksınız. ömrünüz boyunca bu kadar çok kızı nerden bulacaksınız ? iyisimi siz bir uzmandan psikologran yardım alın, bu düünceleri kafanzıdan atmanıza doğru güşüncelerle kendinizi telkin etmenize yardımı olabilir. yoksa bu şekilde çok gitmez hayatınız yükselişe değil batışa doğru gider, bu bataktan kurtulamayıp boğulur gidersiniz. unutmayın bu günyadan kimler geldi kimler geçti.

 2. 5

  böylelerine genelde boşver hayatını yaşa inceldiği yerden kopsun ver coşkuyu diyesim geliyor. sonra üzülüyorum oda yanlış eğilimlerin kurbanı olmuş belki benim dediğimi ciddiye alacak hayatı daha beter mahvolacak niye sebep oluyorsun ki diyorum kendime. işin aslı yanlış yoldsınız, gecelik ilişkiler size cazip gelsede hayat bundan ibaret değil, tüm bunlar aldanma. glecekte pişmanlık ve hüsran ile karşılaşmamak için bu günden kaliteli bir hayata yatırım yapın. yoksa bu gün çok kazandığını sanıp yanlız ve parasız ölenlerden olursunuz. gelecekte bol şanslar.

 3. 6

  Psikiyatriste danışmanız en doğru yol olur. Sebebini ve çözüm yolunu daha iyi çözebilirler

 4. 2

  senin sorununu bende yaşıyorum ama ben evliyim ve başka bayanlarda oluyor bu his bende aynı bayanla en fazla 3 – 4 kez olabiliyorum sonra ayda 1 – yada 2 ayda 1 kez falan arayı açıyorum öğle devam ediyorum az az isteksizlik duyuyorum …

Bir cevap bırakın