sadece göğüsle orgazm olmak mümkünmü

Soru

merhaba 20 yaşında bir gencim sevgilimle ilişki yaşamadan birbirimizi boşaltıyoruz. pornoda gördüm erkek kızın göğüslerini yalayarak orgazm ediyordu sevgilimle yaptım ama olmadı sevgilimde tam olarak orgazm olmayı bilmiyor bundan olabilirmi yoksa benmi yapamadım

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    Sen becerememişsin kanki

  2. 2

    merhaba, göğüs his olarak, hassas dokunum sinirlerinin toplanıp yoğunlaştığı bir noktaya sahiptir. bu sayede emzirme sırasında refleks fonksiyonlar devreye girerek işlevini yerine getirir. ancak orgazm olmak için bu organdan alınan haz tek başına yeterli değildir. çünkü sizin de düşününce anlayacağınız şekilde göğüsler cinsel obje olarak görülse de cinsel ilişki için değildir. pek tabi seks sırasında vajinal olarak alınan hazza ek olarak buralara dokunulması uyarılması asıl hazzın yanına ek farklı hisler hazlar yaşatabilir, ancak tek başına sadece göğüslerin uyarılması yeterli değildir. filmlere aldanmayın şov amaçlı farklı birçok daha önce görmediğimiz eylemler yapılıyor ancak bunların çoğu gerçek değil kurgudan ibarettir. göğüslerden haz alıp orgazm olan yok mu, elbette vardır ancak orana bakınca bu kişi sayısı çok fazla değildir. açıkçası sevgilinizin orgazm olamaması yada sizin yapamıyor olmanız değil asıl mesele bu şekilde orgazm olmanın herkese göre olmadığıdır.

  3. 3

    göğüsle orgazm olmak ney ya hiç duymadın, ne kadar denesemde sanırım olmaz bence de imkansız sanki. orgazm olmasını kolaylaştırmak için göğüsünü emerken elle vajinasını okşayın öyle olur.

Bir cevap bırakın