20 cm penis çok büyük mü canımı acıtır mı

Soru

mrb, sitede yeniyim. görücü usulü nişanlandım, nişanlımı daha yeni tanıyorum öğrendim ki penisi 20 cm miş. açıkçası biraz korktum, şimdiye kadar bazen birkaç kere üstten okşayarak mastürbasyon yaptığım oldu ama cinsel bir şey yaşamadım. girmezse çok büyük gelirse ilk gece canım çok acırsa diye endişe ediyorum. kocasının penisi büyük olanlar böyle bir sorun yaşadılar mı ilk gece zorlandılar mı, yardımcı olabilir misiniz ? sanırım korkuyorum ??

Cevaplar ( 2 )

  1. bakınca 20 cm evet büyük bir penis ölçüsü lakin adam bunu kullanmayı bilmiyorsa sopa niyetine kullanıp üzüm yemeye değil bağcıyı dövmeye geldiyse bu adamdan çekeceğin var. lakin bilinçli biri ise, şefkatli empati yapan cinsel konularda bilgisi olan, zorlayıcı davranmayan yapıya sahip ise hiç bir sorun yaşamazsınız. penis büyük diye hepsini sokmak zorunda değil, zaten vajina derinliği en fazla 12 cm hepsini sokma çalışmak yüklenmek acı vermekten başka bir işe yaramaz. yeterli geldiği kadarını sokması zorlaması yapması gereken en doğru hareket olacaktır. bu konuları bilmiyorsa sizde ona öğretebilir yönlendirici davranabilirsiniz. korkularınızı ona anlatarak bilmesini buna göre davranmasını sağlayabilirsiniz.

  2. kormaka gerek yok bence vajina esnek bir organ, birde sonuçta sevgilin canavar değil sana işkence etmez. belki uygulmada deneyimsiz olduğu şeyler olabilir ama bunlar birkaç ilişkiye çabucak çözülür. sende ilişki anında onu yönlendirebilirsin. olumlu düşün, kafan raha olsun.

Bir cevap bırakın