arkadaşımın sevgilisi benimle birliktelik yaşamak istiyor

Soru

arkadaşımın sevgilisi ile aynı işyerinde birlikte çalışıyoruz ayrıca benimde sevgilim var bazen arkadaş gurubu ile bir araya gelip sinemaya kafeye gezmeye gidiyoruz. buraya kadar herşey normal işyerindeyken arkadaşımın sevgilisi cinsel konulardan konuşuyor birşey soruyor siz nasıl yapıyorsunuz falan diye bende üstü kapalı cevaplar veriyorum. şimdi bana arkadaşın çok beceriksiz yapamıyor hiç orgazm olmadım diyor. sen sevgilini orgazm edebiliyormusun diye soruyordu evet dedim kimsenin bilmesine gerek yok bir kere birlikte olalım orgazm nasıl birşey yaşamak isityorum diye tutturdu. ne yapacağımı bilemiyorum saçmalama olurmu öyleşey dedim şimdi bana tavır yapıyor. kafam karışık hem doğru hem yanlış geliyor sizce ne yapmalıyım

Cevaplar ( 5 )

 1. 5

  merhaba, evet sizin açınızdan karışık, bir tarafta hiç cinsel mutluluğu bulamamış bir bayan, diğer tarafta yakın arkadaşınız olan birisi, bir başka köşede duran sizin sevgiliniz ve ortada da siz varsınız. gel de işin içinden çık çıkabilirsen. erkek psikolojisi hep yardım sever olmak ister hele ki bu mağdur bir kadın ise, acaba bir kere yapsam mı nede olsa kimsenin haberi olmaz, hem kıza hayatının deneyimini yaşatmış olurum diye alttan alttan böbürlenmeler. ama bu düşünce tamamen aldatıcı, bu mesele bir kere ile kalmaz defalarca aldatma ile sonuçlanır. siz arkadaşınızla ve sevgilinize kötü olur, onlar bir biri ile en sonunda bu fırtınalı ilişkide sizde o kızla kötü olur ayrılır, hepiniz dağılırsınız. siz boş verin hiç bir şeye karışmayın, kafanız karışmasın başka kişilere bakmayın bizce.

 2. 3

  zaten arkadaşım kız sana ilk başta cinsellikle ilgili birşey sorduğunda cevap vermeyecektin iş sonra işin içinden çıkılmaz bir hal alabilir çok duygusal ve yardımsever birisiniz fakat bazen iyi niyet insanlarca hunharca suistimal edilebiliyor neyse hiç birşey için geç değil siz o kızdan olabildiğince uzak durun

 3. 8

  Önune pastayi koymuşlar yiyimmi yemeyimmi diye soruyorsun? Bu pasta baska turden illaki tadina bakacaksin simdi sormanin manasi pek de yok. Istemeseydin basta kapatalim bu konuyu lutfen derdin.

 4. 4

  @Murat06 doğru demiş sanki sizde istiyormuşsunuz gibi bir durum var, ama bunun için kendinize bir bahane bulmaya çalışıyorsunuz, bir nevi sebep olacak meşru görmek için bence..

 5. 2

  yok artık insan arkadaşının sevgilisiyle de işi pişirmemeli. ben olsam iş hatta semt değiştirip öyle insanlardan uzak dururum.

Bir cevap bırakın