arkadaşım yeni evli ilk gecesini anlatı korktum

Soru

ben henüz nişanlı bir kızım, nişanlımı da çok fazla tanımıyorum görücü usulü nişanlandık. dışardan akılınca iyi huylu çalışkan saygılı birisi, tabi dışardan bakmakla anlaşılmıyor, sorulmuyor da, ki sorsan katil ruhluyum demez her halde.  arkadaşım 2 ay önce evlendi, dün bana misafirliğe geldi lafladık. nasıl mutlu musun keyfin yerinde görünüyorsun dedim. mutluyum keyfim yerinde ama başka şeyler var dedi. anlat anlat neymiş diye sordum. ilk gece çok zorlandım, bizimkisinin şeyi büyük alamadım, oda tutturdu illa bu gece olacak kızlık bozulacak diye ısrar etti. nasıl acıdı anlatamam, kanamada az geldi niye böyle az diye tutturmaz mı, tam olmadı sanki diye yapmaya devam etti. mahvoldum diye konuştu. benim de korkum arttı çok gerildim, ben yapı olarak minyon bir kızım, vücudumda kuş kadar zaten adam tutturursa böyle illa olacak diye ben ne yaparım. ilk gece herkes mi aynı şeyi yaşıyor, normalde hep böyle ilk ilişkide acır mı ? ya çok gerginim kusura bakmayın, dalga geçmeyin lütfen.

Cevaplar ( 5 )

 1. 5

  ne bu korku hikayeleri anlatıp bir birinizi mi korkutuyorsunuz. çok anlamsız korkmasınız. asıl sorunda zaten burda korktukça sorun yaşar kasılır kalırsınız. bu durumda cinsel ilişki yaşamak imkansızlaşır. fazlada zorlarsanız vajinismus benzeri psikolojik travmatik sorunlara dönüşme ihtimali var. korkacak birşey yok. vajina esnektir, hiç tahmin etmeyeceğiniz penisleri bile rahatlıkla alabilir.

 2. 3

  aynen ya arkadaşın bence biraz fazla abartmı, tamam belki kötü bir deneyim olmuş ilk gece için, evet adam da odunmuş, bir kadına yapılmayacak söylenmeyecek şeyler bunlar. lakin nişanlın illa o adam gibi kötü bir insan olacak diye düşünme. belki çok nazik bir beyfendidir. şevkatli anlayışlı davranır. aslında konuşarak bir birinizi anlayabilirsiniz. bunun için illa seks konuşmak gerekmiyor. kişinin düşünclerini karakterini beklentileri anlamaya çalışarak nasıl biri olduğunu çözebilirsiniz. diğer konu da vajinanın hayli esnek olması, ki zaten bildiğini gibi doğumda bile beek burdan çıkabiliryorsa elbette birkaç cm’lik peniste rahatlıkla girebilir. düşüncelerinizi pozitif yönde geliştirin, kendinizi telkin edin sakinleştirin. göreceksiniz her şey güzel olacak.

 3. 4

  her türlü manyak var diyeceğim şimdi hiç hoş söz olmayacak ama ne denir böylesine. ilk gece eşine zorla anal yapmaya çalışan mı, illa bekaretini bozacağım diye tutturanı mı yok ? bu sitede daha neler okuyacağız bakalım. eşya mı bu zimmetime alayım garanti olsun falan ? amaa okudukça sinirim bozuluyor. neyse bence sen arkadaşına bakma, onu referans alma. olumlu düşün ilk gecen güzel olacak. senin eşin o adam gibi olmayacak. kötü düşünürsen zaten yapman gerekeni bile yapamaz stresin korkunun altında ezilirsin. kötü önrkleri kendine referans alma, dünyada nice güzel birliktelik yaşayan çiftler var. değil mi… pozitif düşünelim…

 4. 2

  arkadasin tam bir hanzoya denk gelmis ne bu ya karsindaki insan halden anlasir zorla tecavuz eder gibi bence nisanlin ile bu konuyu konusmayi dene ilk geceden korkuyorum zorlama yapmazsin dimi gibisinden

 5. 2

  ilk gece böyle baskı yapacak biriyle evlenmemek sanıyorum daha doğru. evlilik böyle bir şey değil çünkü

Bir cevap bırakın