kadında hemoroid cinsellik yaşamaya engel olur mu

Soru

merhaba, ben henüz 20 yaşındayım ve hemoroidim var. ayrıca daha önce hiç cinsel deneyimim olmadığı için merak ediyorum. acaba hemoroidi olan kadınlar anal seks nasıl yapıyorlar mı veya yapabiliyorlar mı? ek olarak erkekler hemoroidi olan bir kadınla anal seks yapmak hakkında ne düşünüyorlar? seks yapmak istedikleri bir kadının hemoroid olduğunu öğrenirlerse fikirleri değişir mi?

Cevaplar ( 3 )

  1. erkeklerin derdi belli, onlar için delik olsunda nasıl olursa olsun, her deliğe sokmaya hazılar. gözü bir şey görmez. onlara bırakırsan hassasim rahatsızım acıyor dinlemezler bağırta bağırta yaparlar. senin konuya kendi açından bakman lazım, eğer böyle bir hassasiyetin varsa anal seks yapman istenmeyen sonuçlara sebep olacaktır. ilerlemesine, yırtılmalara, kanamaya ve kalıcı doku hasarına varan ağır problemler yaşayabilirsiniz. bu sebeple siz kendinizi kollayın. bazı kişlere ameliyat benzeri tedaviler uygulanabiliyor, belki sizin içinde faydalı olabilecek bir yol varmı buna bakın. benim tavsiyem anal yapmaktan uzak durun.

  2. bence basur derdi olan birinin anal seks düşünmesi yada yapması hiç doğru bir hareket olmaz. @kumluca-ant96 çok doğru demiş, anal seks yapmak durumunuzu daha da kötüleştirir. erkekler açısından size ne olduğu onların umurunda değildir. öyle sağ duyulu erkek çok fazla bulunlaz. hatta siz yapmayalım bende basur var desenizde onlar azıcık yapalım falan filan diye zorla ısrar ederler.

  3. geçmiş olsun, bu etapta anal yapmayı pek düşünmeyin. ki yapmanız durumunda yırtılmalar ve kalıcı hasarlar olması ihtimali var. bunları ciddi evlilik durumu olan kişilere belki söylemeniz gerekebilir. bilmesi ve bunun için hassas davranması gerekir.

Bir cevap bırakın