kocamı anal pluglarımı kullanırken yakaladım neler oluyor

Soru

nasıl başlasam bilemiyorum 6 senedir evliyiz ve gayet normal bir evliliğimiz vardı. birkaç gün önce işim erken bitti ve eve gittim, gördüğüm manzara beni şoke etti. kocam anal ilişki sırasında benim kullandığım anal plugları, dildoları kendine sokuyordu. bir süre izledim ve sonra dayanamayıp içeri girdim ne yaptığını sordum. ilk başta çok utandı sonra durumu anlattı. internette gördüğü videolardan bahsetti kadının erkeği becerdiği türdendi bunlar. çok istekliydi benim garibime gitmişti ama kabul ettim ve istediği şekilde yaptım ona. kadın gibi inliyordu ben yaptıkça, anlam veremedim bu duruma. kocam gay mı olmaya başladı neden böyle şeylerden zevk alıyor?

Cevaplar ( 3 )

  1. 0

    hem kadınla hemde erkekle birlikte olanlara gay denmiyor, doğrusu biseksüel. tabi böylebir şey yaptı diye biseks olsu diyemezsin ama gelecekte olmayacağı da anlamına gelmez. belki anal tatmin yöntemlerini merk etmiş denemek istemiştir, sadece cinsel fantazi ve tatminden ibarettir. arada bazen böyle şeyler de yaşamak isteyebilir bu onu biseksüel yapmaz. öte yandan bu durum çok hoşuna gidebilir, buna kafayı takıp plastik penis yetmiyor gerçek bir penisle yapmak istiyorum gibi arzular oluşabilir. gizli şekilde bir erkekle yada trevestiyle buluşup yada size grup yapalım teklifi ile birlikteyken bir erkekle transla yapmak isteyebilir bunu bilemeyiz. biliyorum bu şekilde gizli bir hayatı olan çiftler var, bir birlerini yapıyorlar. hiç bir zaman ötesini geçmiyor başka birilerini aramıyorlar. tabi ipin ucunu kaçırıp kocası elden giden kişilede yok değil. adam sıkıldım aktif olmaktan, pasif olmak daha zevkliymiş deyip karısını bırakıp onunla bununla düzüşmeye gidebiliyor, anlayacağınız ahlaksız bir boyuta taşınabiliyor.

  2. 0

    erkeklerde kadınlardan farklı olarak prostat var. bu sayede erkekler anal yönden farklı bir tatmin yaşayabiliyorlar. bir kadın anal yoldan orgazm olması çok zor, ancak erkek prostat uyarımı sayesinde penisine dokunmadan hatta penisi inikken bile orgazma ulaşıp boşalabilir. bu gibi farklı arayışa giren kişiler bu şekilde zevk aldıkları için yapmaktan hoşlanabilirler. bazı erkekler bunu tek başına gizli olarak yaparken bazıları da heyecan eşiğini daha yükseğe taşımak için eşi yada sevgilisi ile yapmayıda tercih edebilir. bu eylemler kesin bir eğilim değişikliğinin işareti olabilir mi, yaptıkça adamın eğilimi değişir başka arayışlara girer mi tartışılır. ancak eğer ki bu mesele üçüncü kişilere kadar genişlemiyorsa o zaman farklı haz arayışı diye yorumlanabilir. muhtemelen eşinizde meraktan bazı denemeler yaparken prostat uyarımı ve orgazmını keşfetmiş, devamında hoşuna gittiği için bırakamayıp sürdürmüş gibi görünüyor. size de yakalanınca itiraf etmeyi seçmiş, hatta daha derinlerdeki niyetini de size açılarak söylemiş. bi noktada gidip dışarıda başkaları ile yapmaya çalışacağına sizin yapmış olmasıda bir şeydir. bazen oluyor kadın istemiyor aykırı buluyor kabul etmiyor, o zmaan bakıyorsun erkek bunu kafaya takmış, ne yapıyor gidiyor bu sefer eskorta falan o şekilde bunu yaşamaya çalışıyor. sonuç olarak ilerde gay olurmu bilemeyiz. canı travestiye gitmek isteyen var, internetten yakışıklı kaslı erkek arayanı var, cd sissy femboy arayanı gibi gibi pek çok farklı arayış söz konusu.

  3. 0

    kocanız gay değil erkekler anüsten oldukça zevk alır ve kadın tarafından becerilmeyi çok sever. emin olun bu ilişkiye devam etmeniz eşinizi gay yapmaz dildo ile kendisini becermeye devam edin eşiniz sizi daha çok sevecektir.

Bir cevap bırakın