anal orgazm yaşayan kadınlar deneyimlerini paylaşabilir mi

Soru

merhaba, ben cinsellikten daha fazla zevk almak istiyorum. eşimle bu konuyu konuşamıyoruz. anal plug ve vibratör denemek istiyorum. duruma göre ilişki sırasında da bunları kullanmak istiyorum. deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim teşekkürler.

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  anal zevk deyince kadınlar genelde anüsteki uyarımdan haz alabilirler, erkekler gibi değil çünkü erkekler hem anüs uyarımı hemde onlarda prostat olduğu için prostat uyarımı sayesinde zevk alırlar. bu sebeple kadınlar erkeklere göre analdan daha az zevk alırlar. plug yada vibratör gibi oyuncaklar anüsün daha fazla uyarılmasını sağlayarak zevki arttırabilir ama çok çılgın şeyler beklemeyin, tabi ilk yapıyorsanız haz verebilir.

 2. 1

  @trv-lula arkadaşıma katılmakla birlikte zevk almış olsanız bile alacagınız zevk memeleriniz okşanmasından daha fazla olmayacak bana kalırsa. bazı kadınlar acıdan ya da erkeğinin o aldığı hazzı görebilmek ve kendisi tarafından tatmin edilebilme hissiyatını yaşamak için analı tercih ederler. yani erkeginden memnun olduğu için kendisini her yönüyle hediye eder. siz böyle bir durumda olmadığınız için faydası olacağını düşünmüyorum.

 3. 1

  anal plug ve vibratör farklı şeyler. plug anal alıştırıcı genişletici olarak tasarlansa da fantazi maksatlı olarak kullanan pek çok kişi var. normalde anal plug alt kısmı t şeklinde olur ve içeriye girince poponun yanaklarına tam uyum sağlar, lakin üreticiler arkasını yuvarlak yapmaya ve dekoratif kesimli parlak renkli taş görünümlü plastik yaşıştırarak görsel nesne haline getirdiler, bunlar görsel olarak güzel görünse de kullanım açısından rahatsızlık verir. diğer vibratör ise titreşimlidir, verdiği titreşim sayesinde ister anal ister vajinal uyarım için kullanabilirsiniz. dokundurduğunuz yerde yoğun şekilde uyarım sağlar çabuk orgazm olmak mükün, lakin 3-5 dk sonra vücudun o bölgsinde hissizlik olmaya başlar. yani ilk baş çok zevk alırsınız daha sonra hissizleşince o zevk kaybolur. kötü yanı ise bunu kullanmaya alışırsanız daha sonra okşama dokunma yalama gibi fantazilerde hissedemez zevk alamazsınız. bana sorarsanız plug almanız daha mantılı, lakin plug adı altında küçücük oyuncak gibi şeyler satıyorlar onlar bir işinize yaramaz, en azındaın boyu 8-10 cm, çapı ise 4-5 cm civarı bir plug tercih etmeniz. bunu seks sırasında kullanırsanız misal, plug poponuzda takılıyken, eşinizde yavaş tempoda vajinal yapabilir, bu şekilde penis vajinaya girip çıkarken anüs içinde olan plug başını ittirip serbest bırkır, bu sayede kıpırdayan hareket eden plug anüsteki hisli sinirleri uyarır ve ekstra zevk almanızı sağlar.

 4. 0

  ben kadın değilim ama hiçbir kadının bırak orgazmı analdan zevk alacağını da düşünmüyorum. gerek bu sitede gerek başka yerlerde tecrübeleri okursanız bir defa bile analdan yaptırıp arkası bütün gün kanayan hatta yırtılan bile var. siz de zeynep hanım artık orta yaşlı olduğunuza göre daha dikkat etmelisiniz. zâten anüse penisi bırak herhangi bir şeyi bile sokmanın çok tehlikeli olduğunu pek çok doktor söylüyor.

 5. 0

  bence önce vibratör olayını eşinizle paylaşın fantezi amaçlı. sonra onu kabul ederse ki çoğu erkek bunu kabul edebilir. sonra vibratör kullanırken 3. kişiyi fantazi amaçlı söyemelisiniz. bence sizin düşünceniz vibratör değil grup sexs.

 6. 0

  anal seks her zaman değil ama arada güzel oluyor. farklı bir heyecan oluyor. işini bilen erkek olunca çok fazla anal bölgeye penis girmezse sorun olmaz. anala hart diye penis girince sıkıntı olabiliyor.

 7. 1

  zevki kesinlikle artiriyo. bekarken çok kez denedim çok zevkli.

Bir cevap bırakın