karşı cinsi etkileyen şuh sözler

Soru

benim çok sevdiğim şuh cümleler var. birincisi “ben eskiden usluydum seni görünce azdım”, ikincisi “sendeki cilve anamda olsa babam geri dirilir”. ikiside cen karca’nın delkanlı sevdsı şarkısında geçiyor. sizin de böyle hoşunuza giden şarkı, şarkı sözü, şiir, kitap vb. yada kendi yazdığınız cümle var mı?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  dostum eskisi gibi güzel zeki anlamlı çok şey ifade eden sözler kalmadı. hatta bu söleri anlayacak insan bile kalmadı, artık küfürlü edepsiz konuşmak moda. öyle konuşmayanlarda mülayim, süt kuzusu diyorlar. ahlaksızlık edepsizlik trend olmuş. yinede benim sevdiğim bir söz yazayım bari. “sen farkında değilsin ama birbirimize yakın olduğumuzda, dokunmadan bile, içimde birçok şey oluyor.”

  • 6

   sana katılıyorum, artık insanlar ulu orta yerde küfürlü konuşuyor, kız arkadaşıyla yaşadığı özel anları anlatıyor. ama benim sorduğum daha çok şuh ve cinsellik çağrıştıran sözler. bunları ulu orta konuşmak hoş değil.

 2. 4

  sana kelepçe alacağım. yok yok fantazi için değil. sen bir kalp hırsızın 🙂 kocam bana bir kere böyle demişti

 3. 2

  bu konuda denebilecek çok şey var, lakin karşında anlayacak biri var mı ona bakmak lazım. bende seks esnasında kulağa fısıldanan beğendiğim kısa bir söz atayım “benimle yaptığın kirli şeyleri seviyorum”.

  • 2

   gerçekten çok güzel bir söz. bunu söylemek istiyorum ilk fırsatta

 4. 6

  ben dışarıda dolaşıp eve gitme zamanı gelince şöyle derdim ” eve gidince sana neler edeceğim onu düşün. ” 😋😝😜😛🤪

Bir cevap bırakın