Erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum

selam dostlar size önce biraz kendimi tanıtayım, ismim gördüğünüz gibi serdar takma filan değil gerçek, bu arada yaşım 26.

turizm ve otelcilik okuduktan sonra evdekilerle pek anlaşamadığım için antalyada ev tutup buraya taşındım. birkaç iş yeri değiştirdikten sonra şimdiki çalıştığım yeri buldum isim yazmak yasak olabilir o sebeple neresi olduğunu geçiyorum. baştan burada biraz zorlandım hiç kimseyi tanımıyordum sonraları yavaş yavaş çevre yaptım erkek kız derken çok arkadaşım oldu. sonra yabancı bir kızla tanıştım, beraber takılmaya eğlenceye beraber gitmeye başladık derken sevgili olduk. bu arada kız benden bir yaş büyük 4 yıl önce buraya yerleşmişler, annesi ile antalyada kalıyorlar. neyse gel git samimiyetimiz ilerledi öpüşme elleşme falan derken samimiyetimiz ilerledi bazı geceler bende kalmaya başladı.

sonunda tahmin ettiğiniz gibi bir gün seks yaptık benim ilk ilişkimdi daha önce hiç bir kızla olmamıştım. daha önceleri hep 31 çekiyordum birliktelik yaşamamıştım. ilk ilişki fiyaskoydu kızın eline verince dayanamadım avucunun içine boşladım. gülmüştü biraz bozuldum ama neyse dedim 2. ye bu sefer sertleşemedim kızda boşver sen çok heyecanlısın başka zaman yaparız demişti öyle bıraktık. gel git zaman başka ilişkilerde yaşadık oral yaparken dayanamıyorum, vajina içine sokunca 1 dk olmuyor dayanamıyorum hemen patlıyorum. bana sen daha önce hiç seks yapmadın mı yalanmı söyledin bana dedi, bende da önce kız arkadaşım var anlaşamadık ayrıldık demiştim yalan söyledim hava atmak için. daha önce böyle olmadı seninleyken çok heyecanlanıyorum falan diye sallıyorum kıza ama yok olmuyor, sonunda kız senin heyecanın yüzünden ben rahatlayamıyorum benim sinirimi bozuyorsun gergin oluyorum dedi.

bir kaç kere daha böyle olunca sonunda kız bahane bulmaya başladı, işe başladım, yorgun oluyorum, anneme yardım etmem lazım, akrabam gelecek, dışardan bitirmek içi okula yazıldım ders çalışmam lazım, cart curt bahaneler anladım bana söylemiyor ama benden kaçıyor. aldım karşıma böyle böyle konuştum sordum, zaten bahanesi hazırmış ayrılmak için senin derdin seks beni hiç anlamıyorsun bencilsin falan diye saydırıp gitti bende gurur yaptım aramadım bi daha. zaten ne arıcaktım ki beceremiyordum kızda mutlu olmuyordu yine aynısı olacaktı.

erken boşlama başıma bela oldu, doktora gitmeye çekindim internetten hap falan aldım hiç bişi olmadı, sonra istanbulda tıp okuyan benden büyük bir arkadaşım öyle olmaz dedi bol bol 31 çekip alışman lazım dedi. ger gün nerdeyse 3 kere 31 çektim yine aynı olmuyor, kızla buluşmaya 31 çekip gidiyorum bu sefer zevk alamıyorum kalkmıyor isteksiz oluyorum. başladım yabancı dilim iyi olduğu için yabancı siteleri dolaşmaya erken boşalmamak için ne yapmak lazım diye. sonra realistik vajina ile boşlama kontrolü filan diye birşeyler buldum okudum ettim anlamadım.

işte o ara bu siteyi buldum siteye sormuştum nasıl oluyor işe yarıyormu diye bu arada cevap verenlere ayrıca tşk ediyorum onların cevabından etkilenip böyle bir ürün almaya karar verdim, aptallık edip aceleyle ********rada**com sitesinden aynı mastürbatörü 250 liraya aldım, sonradan gördüm burada 180 liraymış. neyse 70 lira fazla verdim boşuna üzülecek değildim. tabi kullanmaya başlamıştım sanki gerçek vajina gibi kızla seks yapar gibi hatta yalan değil daha zevkli çünkü gerçek vajinadan daha dar. kremleyip penisimi sokuyorum 20-25 kere git gel yapıyorum yine 1 dk olmadan boşalıyorum.

dedim böyle olmayacak attım kenara, utana sıkıla doktordan randevu aldım gittim. anlattım çabucak boşalıyorum, daha gençsin deneyimsizsin çok heyecan yapıyorsun bir şeyin yok, kendini tutman lazım kontrol etmeyi durdurmayı öğrenmen lazım dedi, yine sertleşme için sana yardımcı bir hap yazayım dedi yazdı verdi. hapları kullandım sertleştiriyor tamamda yine hemen boşalıyorum.

tekrar başladım yabancı sitelerde araştırma yapmaya boşlama kontrolü nasıl olur diye. tesadüfe bir video buldum adamın biri videolu çekip anlatmış myhiksel diye bi mastürbatör kullanıyor. başla dur bekle devam et falan bir düzende yapıyor bunları izleyince anladım kafama dank etti. ben aldım mastürbatörü penisimi sokuyorum pompalayıp kendimi tutmayıp boşalıyorum. işte sorun burdaydı benim kendimi tutmam lazımdı. yeniden en baştan başladım.

hatta size adım adım anlatayım ne yaptım nasıl boşalma süresini uzattım. bi kere ortam rahat olsun acele etmeyin, kremi sürün hem realistik vajinaya hem penise. vajinayı uygun bir pozisyonda ellerinizle tutun tercihen vajina masa üstünde olsun iki elle tutun sizde ayakta durun sanki doggy yapar gibi elle penise dokunmadan vajina içine sokun. biraz bekleyin yavaş yavaş penis vajinadan tamamen çıkmadan sok çıkar yapın.

boşalmanın yaklaştığını hissedince durun, gerekirse penisi vajinadan çıkarın öylece bekleyin. sabırlı olun sonra sakinleşince yine içine sokun yine birkaç git gel yapın baktın boşalacaksın hemen çıkar bekle sakinleş. öyle bir oluyor ki penis kazık gibi dikiliyor pıt pıt yukarı aşağı hareket ediyor tepki veriyor boşalmak istiyor, tabi insan dayanamıyor hemen patlayıp boşlamak istiyor.

gerçekten çok zorlayıcı oluyor hadi neyse bu sefer boşalayım sonraki sefer çalışırım diye düşünüyorsun ama sakın asla bu hataya düşmeyin, tam ev zevkli yerindeyken zevkten 4 köşe olmuşken dayanın durdurun kendinizi. çekilip bekleyin penise dokunmayın. bekleyin heyecanı geçene kadar. yine vajinaya sokup çıkarın, çok yoğun oluyor 2 kere bile yapsan hemen boşalacak gibi oluyorsun. inanın ben çok zorlandım. inat ettim dönmek yok öğrenmem lazım bunu, kendimi tutmalıyım dedim.

kendinize seans gibi yapın önce kısa sürelerde, sonra daha uzun sürelerde ve daha çok defa sok çıkar yapmaya çalışın, ilk zamanlarda 2 dk dayanıp çıkarıp bekliyordum, tekrar vajinaya sokunca çok fazla gitmiyor yine hemen çıkarıyordum. bu şekilde kendimi zorladım. kademe kademe süreyi arttırdım. bu mastürbatörü 4 aydır kullanıyorum.

eskiden 1 dakika dayanamazken şimdi mastürbatörü koltuğun arasına sıkıştırıyorum hiç yalan yok 15 dakika kesintisiz pompalıyorum hiç çıkarmadan arada 2-3 kere birazcık 30 saniye duruyorum dinleniyorum. ter vücudumdan fışkırıyor pornocular gibi hiç aralıksız kesintisiz makina gibi 15 dk boşalmak yok. tabi 15 dakika sonra penisim çok hassaslaşıyor artık dayanmakta zorlanmaya başlıyorum. penisi çıkarıp biraz dinlenip devam ediyorum.

anlayacağınız şu an 1 dklardan  20-25 dk lara geldim. kendimi 4 ayda çok geliştirdim. şimdi aptal kafam diyorum, keşke daha önce kızla tanışmadan bu kadar dayanabilseydim ama olsun sonuçta bundan bir ders aldım kendimi azmedip geliştirdim. bu arada kızla arada mesajlaşıyoruz ama öyle selam naber herşey yolunda mı falan gibi basit muhabbetler. sevgilisi varmış o sebeple tekrar kıza yürüyemiyorum.

bazen düşünüyorum da kız bu akşam gelse 15 dak önden 15 dk arkadan pompalarım yatağı dar ederim. her halde performansıma şaşırır inanamaz ne aldın sen filan der.

neyse uzun lafın kısası gerçekten isterseniz ciddi ciddi kendinizi çalıştırırsanız oluyor, alışılıyor ve öğreniliyor zamanla. öncesinde boşalma kontrolü bana anlamsız geliyordu bi bozukluk sanıyordum testisler hızlı çalışıyor hemen boşalmaya sebep oluyor gibi geliyordu, hapla düzelir mantığındaydım. şimdi çok daha iyi anlayabiliyorum olayı, aslına bakarsanız siz boşlamayı tutmuyorsunuz boşlama kendiliğinden oluyor, siz aldığınız zevki hazzı bu hissi dengelemeyi kontrol etmeyi öğreniyorsunuz. sanki acıya dayanmak ağlamamak gibi birşey.

benden sonra bir arkadaşım daha aldı oda erken boşalıyor soruyorum ne yaptın süreyi biraz daha uzattınmı yok hala aynı diyor, birkaç kere yaptım çalışmadım işim vardı diyor. çalışmayınca azimle olmuyor kolay iş yok hazıra hapla olmuyor o kesin bunu anladım. yine varsa soru sormak isteyen yazsın seve seve cevaplarım, sonuçta ben bu site sayesinde gaza gelip bu yola çıktım ve fayda gördüm başkaları varsa onlara da faydam dokunsun isterim.

yönetici arkadaşlar lütfen biraz uzun oldu ama silmeyin yayınlayın, samimi olarak paylaşmak istedim deneyimlerimi sıkıntısı olanlar faydalansın diye. ben araştırırken çok zorlanmıştım hiç bir yardım eden yoktu, daha anlatmadığım haplara spreylere onca para verdim boşa. başka ihtiyacı olanlar faydalansın onlara rehber olsun. isteyen olursa daha detaylıda anlatırım. yayınlanırsa çok sevinirim.

antalyada mümkün mertebe işi düşen kalacak yer arayan olursa onlarada yardım etmeye çalışırım, yanlış anlaşılmasın insanlık için o manada dedim. birde şu anlık kız arkadaşım yok kalbim boş benimle aynı şehirde olan tanışmak bir çay içmek isteyen olursa yazabilir. herkese saygılar

Yorumlar ( 63 )

 1. öncelikle samimi anlatımınız için teşekkür ederiz. soru bölümünde içerik olarak uygun olmadığı için yazılar bölümüne taşıyarak yayınlamayı uygun gördük. bu konuda bir sürü aynı benzer soru aldığımız için tekrar etmemesi adına silmek durumunda kalıyoruz. bu şekilde bir rehber niteliğinde aydınlatıcı yazı olması bu kişilere inanıyoruz ki çok faydası olacaktır. yine sizin gibi deneyimlerini yazmak anlatmak isteyen olursa yayınlamaktan keyif duyarız. bu sayede isteyince gerçekten çaba göstererek bir çok kişiye sorunun nasıl çözülebileceğini kanıtlamış oldunuz. sanıyoruz ki birçok kişi sizin bu yazınızdan çok faydalanacak. tekrardan teşekkür ediyor bizlerde saygılarımızı sunuyoruz.

  • bence yaptığınız çok faydalı bir şey olmuş. sizin sayenizde ben bu tekniği keşfettim, artık erkekliğini kaybedip eşimle boşanma sınırına gelmişken ilaç gibi geldi. o ara çok mutsuzdum hiç bir umudum yoktu. tesadüfe başka bir konuyu okurken gördüm, ne olabilir ki deyip aldım ama geçen zaman içinde çok faydasını gördüm. ben sadece 3 ay kullandım o bile yeterli oldu bana şimdi 10 dakika civarında boşalıyorum. eşimi tatmin etmek için gayet yeterli bir süre. bir nevi beni ipten aldı diyebilirim. buraya da bunu yazmak size teşekkür etmek için geldim. söz unutmazsam 2-3 ay sonra tekrar gelip gelişmeleri yazacağım. teşekkürler.

  • kocam çok erken boşalıyor bu dediğiniz şeylerden alıp kullansa ona fayda olurmu ?

  • @dilaaa1 eğer sorun varsa alıp kullansın, denemeden bilemezsin. bende yakın zamanda aldım ilk izlenimim faydası var gibi. gerçi kocanın yanında gerçeği varken yapay vajina alması gereksiz gibi geldi. tabi başka bir açıdan bakınca erken boşalıyorsa her seferinde içine boşalmada gebelik sıkıntısı olur o mantıkla yapay vajina alması daha iyi bence. tabi sizin bileceğiniz iş.

 2. kanka bu aldığın hangisi

 3. elinize sağlık gerçekten bu kadar detaylı yöneticiler bile yazmamıştı, bence artık kimse erken boşalıyorum ne yapacağım demesin işte çözümü adım adım yazmış

 4. Yazı çok samimi ve güzel olmuş ama Bu yazı satış amacıyla yazılmış olma ihtimali var mı admin. Hani eğer ki var ise söyleyin bilelim ona göre alalım. Sponsorluk vs mi aldınız.

  • ilgili şahısla herhangi bir sponsorluk reklam tanıtım benzeri anlaşmamız yoktur. zaten geçen sene ekim ayında bu konu ile ilgili soru sormuş. ayrıca bahsi geçen ürünü de reklam aldığımız bizimle bağlantılı sitelerden almamış. biz sadece çok fazla sorulan bir konu olduğu için sitede bu metni ön plana çıkardık.

  • Kanka böyle düsünmene üzüldüm fayda olsun diye yazmistim

 5. Brom sadece Bi öle aklıma geldi valla. Gönül koyma. Bende de var çünkü erken boşalma. Bi sürü insan buna Bi çok öneride bulunuyor sende anlarsın beni. İznin olursa hatta özelden yazabilir miyim sana da. Bi kaç şey sormak istiyorum

 6. İnsanlığı o kadar b… ktan hale getirdiler ki. Artık herseyin altında bisey arar olduk. Detaylı yazı için gerçekten çok teşekkür ediyorum. Böle düşündüğüm için de özür diliyorum senden kardom kusura bakma

 7. yazdıklarınız çok mantıklı bu açıdan hiç değerlendirmemiştim, benip pek sorunum yok ama bir arkadaşımın erken boşalma derdi var ona link attım baksın faydalanır belki

 8. geçen hafta aldım bir haftadır kullanıyorum baştan biraz yabancılık çektim ama sonra tekniğini kavradım normalde boşalmam 1 dakika falan şimdiki sürem 4-5 dakika gibi kullanmaya devam edicem

 9. Senin tetik bozulmuş tamir ettirmen gerek partnerini her sefer yolda bırakırsan oda yolda birakmayacak birini bulur ALLAH şifalar versin

 10. bene bu gün sipariş verdim çok yardımcı oldular ilgili bir firma gelsin bakalım düşüncemi yine yazarm

 11. 19a girdim aynı sıkıntı bendede var 31 çekerken hemen geliyorum hatta bırakıyorum gene kendiliğinden patlıyor serdar sana inanadım sipariş verdim işeyararsa süper olur hay ben böyle işin bu sefer 3 hafta kapalıyız başka napçaz evde kullanır çalışırız diye düşündüm kapanma başlamdan kargo ulaşsa bari

  • bu sabah bende sipairş verdim yaşım 18 umarım işe yarar sizde durum ne fayda gördünüzmü

  • çok kullanamadım ailemle kaldığım için gizlice kullanmak zor oluyor 5-6 kere kullandım alalı çok gelişim kaydedemedim daha ama yalan yok işe yarıyor bide kullanması zevkli daha önce alsaymışım atık elle 31 çekmiyorum sende rahat ol işe yarar gelince kullanmaya başla görürsün

 12. Iyide realistik seyle gercek bir degil evdeki hesap carsiya asla uymaz anlayacaginiz. Kadinla olurken heycan falan cok etkileyen seyler. Bence birebir seks yapa yapa bu gelisir yoksa bir plastikten birsey pek beklemeyin.

  • bilader yanlış düşünüyorsun, önce bu kadar çok pratik yapacak salak bir kız bulman lazım, tabi kız beceriksiz adam ben sen senin eğitim oyuncağın değilim, sen git elini kullanıp öğren ondan sonra gel der, üstüne kız hadi kabul etti defalarca sabırlı davrandı bu süreçte sende konsantre olacaksın da her seferinde isteyince bu kızı bulup çalışacaksın da, bide üstüne hata yapıp birkaç kere içine kaçırıp boşal kızda gebe kasın dimi, yoksa kimse bişi beklemiyor herkes farkında 🙂

  • @extory_3131 işte bende aynısı oldu kız sonunda sıkıldı bahane bulup başından attı. murat beyin dediğini anca evli kişiler eşiyle çalışır yinede olmaz gibime geliyor zor o kadar çok çalışıp eşini kızdırmayacaksın senin tüm o eylemlerine katlanacak taş olsa çatlar kesin söylenir sinir olursun.

 13. Kardeşim merhaba, mastürbatör tarzı bir şey var internette görmüştüm suni vajina hissiyatını çok iyi derecede veriyor.Param yetmediği için böyle bir şey kullanıyorum amaç aynı olduğu için işe yarayacağını düşündüm 1 hafta oldu kullanalı boşalma hissiyatı geldiği zaman çıkarıp 5-10 saniye nefes kontrolü yapıyorum sonrasında devam ediyorum tam anlamıyla 15-20 dakika bir porno film bitene kadar git gel yapabiliyorum ilk günler çok zorlandım bazen kremle bazen normal meni ıslaklığıyla yapıyorum.Tavsiyelerin var mı?Merak ediyorum

  • merhaba kardeşim. tabi tabi çokta fark etmez aynı işi görecek şeyler kullanabilirsin istersen elle bile yapabilirsin ama elle pek olmuyor o işi tam görmüyor. bütçesi olana kaliteli birşey alınırsa kullanımı uzun ömürlü ve işlevi daha iyi oluyor. zaten yazdıklarımın hepsini denemişsin çokta aklıma gelen yok. şu olabilir mastürbatörü tutmadan bir yere sabitleyerek yaparsan haz ve farklı pozisyonlar konusunda kendini geliştirebilirsin. misal mastürbatörü masanın köşe kenarına bantla ayakta elle dokunmadan gir çık bekle yap. evde ortası ayrık süngerli kanepe koltuk varsa oraya sıkıştırıp üstüne yatarak yaparsın gibi gibi.. değişik şekillerde yani gerçekçi ortamlar yapma imkanın oluyorsa onları dene mastürbatörü elinde tutma.

 14. oncelikle serdar kardeşim ayrıca sana çok tşk ediyorum bizi uyandırdın böyle bir olay olduğunu hiç bilmiyorudum. 20 gündür kullanıyorum ilk bir hafta çok kullanamadım sonrarları kapanmada evdeyken her gün günde bir kere çalıştım. ilk baş 1 dkda boşalırken çalışarak 20 günde 5-8dk ya kadar tutabiliyorum kendimi. bazı günlerde gün içinde 2 sefer de çalıştığım oldu. tahimnimce 2-3 aya çok iyi bir düzeye gelirim, bende sonucu paylaşayım istedim

 15. serdar birşey sorcam ben geçen ay aldım yanındaki kremi biraz fazla kullandım galiba bitmek üzere ne yapmak lazım siz bittiğinde ne yaptınız tekrar aynısındanmı aldınız

  • krem bitti ama ne kadar sürede bitirdim kestiremiyorum çünkü benim elimde önceden sevgilimle kullanmak için aldığım d**** play kaydırıcıda vardı kimi zaman onuda kullandım arasıra ama bittiyse sanırım aynısı olması gerekmiyor büyük mi**** marketlerden bulabildiğiniz kaydırıcıdan alıp kullanın. tabi orjinal kremin içinde geciktirici ve hassasiyet arttırıcı vardı galiba yada kullanırken bana öyle geldi. başka alsanızda olur işiniz görülür.

 16. öncelikle bi kaç sorum var, 1-) mastürbatörü tam olarak hangi siteden aldınız ismi cismi markası nedir site güvenilirmi ? 2-) pratik yaparken boşalma anına çok yaklaşınca durup sakinleşip devam ediyorsunuz sanırım, ama ben sakinleşeyim derken sertliğimi kaybediyorum sizdede aynısı oluyormu yani sertliği kaybetmek normalmi, çünkü sakinleşmek için bekliyorum ateş biraz dinsin diyorum ama bu sefer de ereksiyonum iniyor 3-) mastürbatörle pratik yaparken prn filmlerden videolardan yardım alıyormuydunuz ? yani +18 video izleyerek yapsak sorun olurmu ? çünki bazı uzmanlar mast ın düşünülürek yapılması yönünde tavsiyeler veriyor 4-) mastürbatörle pratik yaparken kaç dakika yapmalıyız ? 5-) mastürbatörle pratik yaparken kaç kere boşalma esnasına gelip kendimizi tutmalıyız yani sakinleşip tekrar devam ediyoruz ya boşalmaya yaklaşınca, bunu kaç kere tekrarlamalıyız 6-) bu antremanı kaç günde bir yapmalıyız ? yani her gün yapmamız veya günde 2-3 sefer yapmamız zararlı olurmu veya her gün 1 kere mi yapmalıyız siz ne periyotlarla yapıyordunuz acaba ? 7-) mastürbatörü bir yere dayayarak sıkıştırarak sabitleyerek kullanmamızı önermişssiniz elle tutsak sonuç alamıyormuyuz acaba ? çünkü şöyle bişey elle tutunca sertlikte sıkıntı yok ama kendim pompalayınca sertliği kaybediyorum sanırım efor sarf etmekten oluyor. tüm sorucaklarım bu kadar cevaplayabilirsen çok sevinirim kral…

  • tabi cevaplamaya çalışayım yalnız çok uzman değilim bu konuda amatörce olabilir bazı cevaplar daha bilen arkadaşlar varsa hataları düzeltebilirler. 1=) ben ********rada**com sitesinden aldım ama artık orda temin edilemiyor diyor stok yok ama bu adreste P.E. Control Masturbator olarak satılıyor sanırım güvenilir bayağı alan olmuş sürekli bana yazıp soru soruyorlar. 2=) aynen bendede oluyor boşalmaya yaklaşıp durunca sanki vücut kendini boşalmış gibi hissedip ereksiyonu biraz salıyor ama yine devam edince zevk alıp toparlıyorsun. 3=) ne yalan söylim bolca izledim baştan dediğin gibi beni terk eden kızı düşünüp hayal edip yapıyordum sonraları tat vermez oldu haliyle pornoya daldık izlerken yapınca daha iyi oluyor hem penis daha sert oluyor hem kendini seks yapar gibi hissediyorsun. 4=) bu dakika olayı biraz sana bağlı maksadın süreyi uzatmak yeni başlarken 3-5-8-12 dk gibi uzatmaya bak, tabi ilk günden 20 dk kasıcam diye zorlama penisin acıyor heyecanın kaçıyor abartma kademe kademe biraz uzatarak tadında bırak. 5=) bilmiyorum kaç kere diye düşünmedim ben bir kızı tatmin etmeye çalıştığımı ve kendimi bir süre tutmaya çalıştığımı düşündüm. 10 dk yapmak için 3 kere ertelediğim olur bazen çok istekli oluyorum 6-7 kere bile ertelediğim oluyor. 6=) ben baştan senin dediğin gibi hızlı daldım günde 3-4 kereye zorladım olmadı pensim sızlamaya ve isteksizlik olmaya başladı 2ye düşürdüm sonra günde 1e döndüm fazla olmuyor daha ilerleyen zamanda 2 günde bire düşürdüm şimdilerde 3 günde bir keyfe keder kullanıyorum. 7=) işte dediğin olay önemli diyelim gerçek bir kızla ilişkin oldu ne yapacaksın belinden kukla gibi kızı tutup indirip kaldıracak mısın o sebeple eller serbest bele kuvvet olayına ereksiyonu kontrol etmeye efor harcamaya alışman lazım, baştan zor alışması ama sonraları gerçek cinsel birliktelik yaşarken dediklerime hak vereceksin.

 17. peki abi alıcağımız mastürbatör fark ediyormu marka vs ben bi tane buldum böyle için tırtıklı vajinal kıvrımları filan var sıkıntı yaratırmı yani ? düz veya içi kıvrımlı olması yada illa mastürbatör olsun yetermi 🙂

  • benim kullandığım düzdü bu konuda emin değilim ama bana soranlardan birisi tırtıklı almış galiba penis başını aşırı uyardığını tahriş edip penisin başında acıma olduğunu söylemişti. bu mantıkla düşününce bizim maksadımız hazzı koruyup uzun süre dayanma antrenmanı yapmak, eğer tırtıklı olan uzun kullanımda penis başını tahriş ediyorsa iş görmez. mastürbatör olarak iyi zevk veriyordur belki bizim olayımız bu değil biz uzun süre dayanıp kendimizi tutmayı öğrenmeye çalışıyoruz. çok ucuz jel olanlar var onlar iyi değil dedi bazı kullanan arkadaşlar. yine sen bilirsin takıl kafana göre, iş görmezse atar başkasını alırsın.

 18. aynen doğru diyorsun, ama aldığım ürünü realistic olarak aldım gelsin bakalım görücez, alırken düz olmasından ziyade gerçeğe yakın olan bir şey olmasını istedim doğrusu, çünki burda yaptığımız antreman sonuç olarak simülatör tarzında birşey olucak diye düşündüm, bu sebeble gerçeğe yakın olan bişey olmasını istedim tıpkı normal vajende olduğu gibi iç yapısında kıvrımlar olsun istedim, bakalım görücez

 19. serdar bey yazdığınız siteden aynısını aldım 3 haftadır kullanıyorum sonuçlar çok mükemmel öncesinde sevgilim penis başına bile dokunca titreyip bir anda boşalmaya başlıyordum artık zorda olsa 5 dakika sürüyor yanlız bir süre sonra testislerim ağırmaya başlıyor neden olabilir

  • uzun süre kendini sıkıp boşalmadan dayanınca spem kanallarında dolgunluk ve birikme oluyor tabi buda kasıklarda ağrı yapıyor boşaldıktan bir süre sonra geçiyor. eğer daha yeni başlıyorsanız boşlama denetimini öğrenme antrenmanlarına baştan böyle olur sonraları bünye alışır düzene girer

 20. Suni vajina için kayganlaştırıcı olarak bebek yağı kullansak problem olur mu? Herhangi bir zarar verir mi yani?

  • seks oyuncakları üretildikleri malzemeler farklı olabilir bu sebeple bazı yağ türleri içeriğindeki asitler seks oyuncağının çözünmesine jöle gibi erimesine sebep olabilir. bu sebeple çoğu seks oyuncağında su bazlı kaydırıcı kullanmak gerekir. bunun dışında silikon bazlı ipek içeren yağlar sadece silikon içeren oyuncaklarda kullanılmalı, birde lateks ve kaucuk içeren oyuncaklar içinde yine özel üretilmiş yağlar vardır bunlar kullanılır. lakin dediğiniz bebe yağı, zeytin yağı, bitkisel yağlar, kimyasal petrol bazlı yağlar oyuncaklara zarar verir. oyuncağın dokusu içerisine nüfuz ederek yapışkan kullanılmaz hale getirebilir. büyük üreticiler genellikle oyuncağın hangi malzemeden yapıldığını ve hangi kaydırıcı yağlayıcı ürünlerin kullanılması gerektiğini yazarlar. ancak günümüzde bunlar çok dikkat çekmiyor. en garanti sorunsuz yöntem su bazlı kaydırıcı kullanmaktır. çünkü tüm oyuncaklarda malzemesi ne olursa olsun güvenle kullanılabilir. sözün özü oyuncakta asla bebe yağı kullanmayın, sadece su bazlı kaydırıcı kullanın.

 21. iş görür dokusu yumuşak, gerçekçi tadı fazlasıyla veriyor sanki daha iyi bile diyebilirim, pahalı diyenler olmuş, 250 liraya değer sonuçta boşalma derdinden kurtulacaksanız. zaten ucuz ne kalmış en adi mastürbatörler olmuş 200 lira böyle bir ihtiyaç için fiyat gayet makul bence. ilk defa kullanırken adaptasyon biraz zor oluyor alışma açısından, ama kullandıkça yaptıkça öğreniliyor, daha kısa süre kullandım ama şimdiden olumlu sonuçlar görmeye başladım, onca kullandığım haplardan sipreylerden sonra bunun başarılı olacağına inancım var.

 22. aldığıma memnunun 3 ay kullandım şimdi 15 en kötü 10 dk da boşalıyorum faydasını gördüm ama kafama takılan bişey var ben eylülde evleneceğim o zamana kadar hiç kullanmasam tekrar erken boşalma olurmu yoksa aldığımız bu sonuçlar kalıcımı

 23. arkadaşım 1 ay oldu alalı birlikte alacaktık bütçem uyugn değildi ben alamadım hem o alsın kullansın iyiyse sonra bende alırım diye düşünmüştüm geciktirmeseydim keşke faydasını çok görmüş bu gün maaşı alır almaz bende sipariş geçtim bir tane yaz geldi çalışmalara başlamam lazım

 24. 3 aydan beri yapay vajinayla antrenman yapıyorum ve baya yol kat ettim ama 1 hafta antramen yapamadım ve sonra yapmaya çalıştığında eskisi gibi hızlı oldu normal mi Sperm çok fazla olduğu için mi bu kadar hızlı oldu Nedennnn?

  • merhaba, yok siz yol kat etmemiş koşu bandında yerinizde koşmuşsunuz. sizin kat ettiğinizi düşündüğünüz sadece düzenli olarak yaptığınızdan dolayı cinsel isteğinizin azalmasına bağlı süre uzaması. bu durum ne yazık kendinizi geliştiremediğinizi kontrol noktasında bir şey öğrenemediğinizi düşündürüyor. tabi bazen kontrolün zorlaştığı zamanlar olabilir erken geldiğiniz zamanlar olabilir bu normal kabul edilir. lakin bu durum sürekli oluyorsa gerçekten çalışmalar antrenmanlar sırasında bir şeyler öğrenmiyorsunuz demektir.

 25. Tam olarak nasıl yapmam lazım yerimde saymam için daha detaylı anlatabilirmisiniz boşalma hissi geldi zamanki durmaliyim yoksa hala devam edip tam alacakken mi durmaliyim bu şekilde detaylı anlatırsanız bende nerde hata yaptığımı anlarım şimdiden teşekkürler

  • bu site acayip eğlenceli geliyor bazen okurken gülüyorum yahu kanka adam şimdi sana ne cevap versin insana yürümeyi anlatamazsın, yemeği çiğrenemeyi, ne bileyim elle bardağı tutmayı, gözünü kapatıp uyumayı, çişini tutmayı anlatamazsın ki. çocuğa bile yatağına işeme dersin kızarsın ama nasıl işenmez nasıl yapınca çişi tutulur anlatamazsın bu bünyenin bir kendi içinde öğrenme mekanizması bunun tarifi yok. bazıları kulağını yukarı aşağı oynatabiliyor, eğer sen bilmiyorsan sana ne kadar çok anlatsalar olmaz yapamazsın.

 26. Merhaba. Mastürbatör alacağım ama seçim yapamadım ben de. Önerdiğin marka ya da siteler görünmüyor. Sana özelden ulaşma şansımız var mı?

 27. Geç boşalmak için gerekli olan suni vajinayı nereden temin ettiniz? Kalitesi güzel ürün var mı bildiğiniz? Detaylı bilgi verirse kullanıcılar, herkese faydalı bir post olur arkadaşlar. Çünkü geç boşalmayı bu suni vajinalar ile artıran çok kişi varmış. Onların da yorumlarını bekliyoruz

 28. aynı sıkıntıyı yaşayan bir arkadaşımla bol pratik yaparak ikimizde geç boşalmayı öğrendik. ilk başlarda girer girmez boşalıyordum nerdeyse sonrasında bir birbuçuk saate kadar çıktık ikimizde. birbirimizi kullandık. başlarda iki gitgelde ikimizde boşalıyorduk. yoruldukça 69 yaptık sonra sırayla deliklerde çalıştık. azmedince oluyor.

  • sizin yöntem çok zevkli ve süpermiş, ama maalesef böyle arkadaşlarımız yok bizim 🙂 ancak plastik vajinalarla, dildolarla felan oynuyoruz.

 29. sonunda aldım erken boşalma var kaç aydır bu mastürbatöre bakıyorum stok bitmişti numaramı bıraktım gelince aransın diye pazartesi sabah aradılar sipariş verdim az önce kargo getirdi teslim aldım resimdekinin aynısı dokusu yumuşacık jöle gibi ellerken bile acayip heyecan yaptım kullanmaya başlıcam her gün çalışırım bakalım ne olacak şimdi 1-2 dakkada boşalıyom 10 dakkaya çıksa yeter bana

 30. Arkadaşlar bu erken boşalma olayı bende de var bazen 30 sn bazen 1 dakika oluyor sprey denedim bir 5 dakikaya çıkıyor bu yöntem mantıklı geldi ben bir ara denemiştim bu yöntemi japonların tegena diye bir mastütbatör markası var oldukça başarılılar artık yok bunlardan 3 tane eskitmiştim o zamanlar süre uzundu şimdi burda görünce aklıma geldi bence tegena bu iş için oldukça uygun boşalmadan başlarda 3 sefer dayanın yeter zaten 4. Olan daha şiddetli oluyor ama unutmayın eğer elinizle indirip kaldırırsanız sakso gibi algılar beyin onu o yüzden siz pompalayan olun

 31. bakıyorum büyük küçük diye dert ediyorlar, asıl mesele erken boşalan başarısız erkekler. büyük küçük birşey yapamazsın değişmez, ama erken boşalma için çaba göserip kendini geliştirebilir, kendini kanıtlamış gerçek bir erkek olabilirsin. daha neyi anlamıyorlar bilmiyorum.

 32. salı günü bende sipariş vermedim daha gelmedi, acaba bu alet 18 yaşındakilerin kullanımı için de uygunmu, benimde erken boşalmama var, çalışsam düzelme olurmu ?

 33. kullanıp gelişim sağlanlar hâla mevcut mu ?

  • ben iki hafta önce sipariş verdim, daha 10 gündür falan kullanıyorum. ilk birkaç gün hiç bir şey anlamadım iki git gel yapınca hemen oluk oluk boşalıyorum. sonraları denerken azıcık kendimi tutmayı nasıl yapacağımı keşfettim. bu gün itibarı ile orta tempoda 3 dk civarı git gel yapıyorum. daha pek bişi değil ama kullandıkça penisimi hissetmeyi boşalmayı ertelemeyi anlamaya başladım, zamanla sanırım kendimi geliştiririm, daha yeniyim ama olumlu faydasını gördüm diyebilirim.

 34. hangi siteden alınıyor ürün

  • herkes aynı yerden mi aldı bilmiyorum ama ben @serdar96 nickli arkadaşın bir mesajı var ordaki siteden aldım. bakıyım bulursam sanırım buydu aldığım yer P.E. Control Masturbator Vajina linkteki site. bir sorun yaşamadım çok iyi paketlemişlerdi içeriği gizli şekilde yapmışlardı, baştan biraz çekinmiştim alırken ifşa olur muyum diye ama gelince rahatladım ekstra karton kutu içine koymuşlar sarmışlar falan kutuyuda bantlayıp poşet içine koyup gönderilmiş, sağlamdı yani.

 35. Arkadaşlar bu ürünü o linkten alanlar. Ürün hakkında biraz bahsedebilir mi kalitesi nasıl. Daha kaliteli olanları da varmış aynı fiyata bilgisi olan var mı

  • yurt dışını komple aradım taradım 300 euro altına yok 4500 lira vereceksen onlardan al ama işlev olarak benim anladığım hiç bir fark yok. bende bu sitede gördüğüm pe control mastürbatör aldım kullanıyorum çuvalla para vermeye gerk yokmuş gayet iyi sonuç veriyor. daha kalitelisini ayı fiyata bulursan buraya yaz arkadaşım da alacak bir tane. yanlız normal ucuz mastürbatörleri diyorsanız iş görmeyebilir, erken boşlama denetimi için mastürbatör olması lazım zevk için değil. forumada ucuz normal mastürbatör alan birisi işe yaramadığını yazmıştı.

Cevap yazın