kız arkadaşım penis kafesi taktığımı öğrendi ve anahtarlarını aldı

Soru

merhabalar, ben crossdressing yapıyorum ve chastity takıyordum. bunun yaptığımdan haberi yoktu kız arkadaşımın. sonunda bunu öğrendi ve anahtarları bende kalabilir mi dedi aldı. bende kalsın bir kaç gün dedim ve 3 gün sonra istedim anahtarları, o da bende kalsın biraz daha araştırıyorum merak ettim dedi. iyi dedim ve 2 hafta geçti anahtarları vermiyor. istediğimde ve en son dedi ki madem sen bunu takıyorsun niye takıyorsun falan dedi açıklayamadım tam. o da sen femboy musun? takıyorsun isteğin bu mu dedi. bir şey demedim madem isteğin bu dedi ve anahtarları bende kalsın dedi. sonra onun evine geçtik ve bana peruk almış elbiseler almış bana göre al bunları giy bakalım dedi, bende ne diyorsun dedim istediğin buydu ya hani falan dedi anahtarları istiyorsan giy bence dedi. bende giydim peruk etek bluz gel makyaj yapayım dedi yaptı falan tam kadın gibiydim. olmak istediğim gibi aslında ama olmakta istemiyordum anahtarları istedim, böyle dışarı çıkalım dedi hazırlandın dedi, bende kabul etmedim tartıştık biraz. anahtarları istemiyor musun falan dedi, bende istemiyorum diyip üstümü değiştirip çıktım. aramız bir kaç gündür limoni, yani bu konuyu nasıl çözebilirim fikri olan var mı? özetle kız arkadaşım penis kilidinin anahtarlarını aldı ve geri vermiyor nasıl alabilirim?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  işin zor, sana takmış kafayı bu kız, işte tamda herkesin aradığın istediğin şey değil mi, anahtarı verecek birilerini bulmak. şanslısın ki gönüllü biri bulunmuş. sana kızsa da tartışsanda bir süre sonra yine barışın, sen inat etme arada yaz mesaj at ona gönlünü al ve barışın. sonrası zaten samanlık seyran olur 🙂

 2. 3

  madem aranızda bir diyalog var, çatışarak bunu bozmak yerine uyumlu ve ılımlı bir tavırla daha sıcak daha canlı tutun. sonuçta bir birini anlayabilecek insanlarla karşılaşmak zor günümüzde. siz böyle birini bulduysanız elinizden kaçırmamak için çaba gösterin.

 3. 0

  nedir sizinde bu penis kafasiyle imtihanınız, anahtarı kaybolur, kız arkadaşınız alır. başınıza bela olmuş bu kafes işi en iyisi alın atın çöpede kafanız rahatlasın. olmadı bu meretin 2 anahtarlı olanı yokmu, birini kenara yedek koyun 🙂 gerçi sizde sanki bundan mutlusunuz gibi ama hadi hayırlısı..

 4. 0

  sanki kız arkadaşınla aranızda iletişim eksikliği diyalog sorunu var. bir birinizi anlamaya çalışmak, kendini karşı tarafa doğru anlatmak yerine üst perdeden restleşiyor gibisiniz. çocuklar atışmasına kavga etmesine benziyor. olgun kişiler olarak önce özür dileyin sonra samimi şekilde konuşun. gerisi zaten kendiliğinden çözülür.

Bir cevap bırakın