bütün kadınlar mastürbasyon yapıyormu

Soru

Kadın milleti mastürbasyon konusunda erkekler kadar çok mu yapıyor? Yani kadınlar da erkekler kadar çok masturbasyon yapar mı? Ben hiç yapmadım ama kadınlar da yapar diye bir algı var bu doğru mu acaba?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  masturbasyon olayını kadın erkek diye ayırmanın manası nedir sanki tüm erkekler yapıyor tüm kadınlar yapmıyor diye birşey yoktur yapmak isteyen yapar

  • 4

   Çok haklı Ama Erkeklerin libidosu çogunlukla daha ağır bastığı için erkekler sürekli yapmak istiyor

 2. 2

  Yapmıyorum diye bir sey yoktur bence yapmadiysaniz da mastürbasyon sırasında alınan hazzı gerçekten yasamamissinizdir demektir. Mastürbasyon sadece fiilen yapılan bı şey değildir aslında. Düşünce olarak sexs düşünüp vajinanın sulanmasina yol acmakta bundan sayılır veya istek gelince bacaklarınızi üst üste atip vajinayı sikisik halde birakmak yani bı nevi vakumlamak bile bundan sayılır. Bunu ortam elverişsiz ise çok yaparım özellikle de yastiga sürterek yapmak hele bide deodorant kutusu ile analdan denerken mastürbasyon… Ötesiii olamaz 🙂 yani mastürbasyon sexs düşüncesinin verdiği hazların bütünüdür.

 3. 2

  merhaba, ortalama alınınca kadınlar erkekler kadar çok mastürbasyon yapmazlar. çünkü kadınlar çok kolay uyarılmaz tahrik olmazlar. aksine erkekler nerdeyse her şeyden etkilenip ereksiyon olunca hemen aklına mastürbasyon yapmak gelir. tabi bu durum erkekler kadar mastürbasyon yapan kadınların olmadığı anlamına gelmez, bazı kadınlar/kızlar da yoğun şekilde erkekler gibi mastürbasyon yapabilirler. illa mastürbasyon yapmak gerekmediği gibi herkesin yapmasını beklemek yada beklememek yanlış düşünce olur. cinsel istek tatmin haz gibi durumların etkisine göre kişilerde değişkenlik gösterecektir. haliyle tüm kadınla yapar/yapmaz yada tüm erkekler yapar/yapmaz diyebilmek imkansız. yapıyorsanız bu sizin tercihinizdir, yapmak istemiyorsanız yine bu sizin kişisel tercihinizdir, ne yapmak nede yapmamak bir eksiklik değildir.

 4. 2

  evt cnm yuzde doksani yapiyor

 5. 2

  mast bebe yağı yardımıyla yapınca muhteşem haz verir ve doyurucu olur sekse yakın olur mast yapmak yanlış birşey değil sadece evliysen eşini aldatmaktan daha güzeldir bekarsan zaten yapan yapıyor vajinayı okşamak zevklidir klatorisi uyarma muhteşem mastın bayanı erkeği yok

Bir cevap bırakın