sanki sevgilim spor ve vücut yapmamı kıskanıyor

Soru

erkek arkadaşımla spor salonunda tanıştık, o bıraktı ben sevdim devam ettim. şimdi de sürekli bırakmam için bana baskı yapıyor. yaptın işte yapacağını yeter bırak artık diyor. ben mutluyum memnunun hoşuma gidiyor. özel bir spor hocam var onunla tartışıyor onun kafasına böyle şeyler sokma diyor. kadına spor kaslı vücut yakışmıyor. toparladımı yeter daha fazlası çirkin oluyor demeye başladı. anlamıyorum cinsellikte gayet iyi gidiyor, sorun ne, vücut yapmam mı, beni mi kıskanıyor. gerçekten ciddi ciddi ona çirkin geliyor olabilir mi ? sporcu kas yapan kızların çirkin olduğunu düşünen erkekler var mı ? aksine ben böyle mutluyum ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  woow vücut fena bunu beğenmeğen erkek kesin akılsızdır. tatlım vücut bahane herşey şahane, adam seni kıskanıyor sen anlamamışsın. böyle bir sevgilim olsa bende kimseler görsün istemem. hoca koca dinlemem, yanımdan ayrılmasın diye elimden geleni yaparım 🙂

 2. 1

  bir yere kadar bencede güzel görünüyor, sporu sağlık için yapılmasından yanayım vücut yapılacak diye abartı çalışıp protein tozları takviyelerle gereksiz şeylere kafa yormayın. tercih meselsi keyfiniz bilir. spor yapmayın derken herkese çuval gibi gezin demiyorum, öylede herkül gibi olmaya gerek yok demek istedim.

 3. 3

  Taş gibi hatun daha ne olsun istiyor anlamadım. Trip atacağına destek çıksa moral verse daha iyi. Böyle yaparsa kadın adamdan soğuyacak sonunda yol verecek gitsin. Bakımlı sportif kendine dikkat eden kadınlar her zaman ön planda olur.

 4. 4

  cidden benimde bir toparlanma ihtiyacım var, hatta vaktiniz varsa banada hoca olun biraz çalışalım söyle fit olayım 🙂 başkasını bilmiyorum ama hem spor yapan hemde sportif giyinnen kadınları bende çekici buluyorum, yakışıyor yani.

 5. 5

  Bence kaslı vücut kadına yakışmıyor hafif kas olsun tabiki ama toparlansin esnek olsun çok iyi ama sporcular gibi abartılı kas hoş durmuyor kadın vücudu biraz narin olmalı, kas erkeksi ve sert bir görüntü verir tabi benim fikrim bu

  • 3

   Kesinlikle katılıyorum fit vücut en ideali kaslı kadın erkeksi hatlara sahip oluyo buda itici haliyle

Bir cevap bırakın