mastürbasyon sırasında vajinamı parmaklarken kan geldi

Soru

slm yaşım daha 18 ve bakireyim. dün gece romantik bir film izlerken çok isteklendim, dayanamadım mastürbasyon yapıyordum. üstten uyarmak dokunmak sanki yetersiz geliyor gibi hissediyorum bende işaret parmağımı birazcık içine soktum. oda karanlıktı mastürbasyon bittikten sonra duşa gidiyordum ışıkta farkettim elim parmağım biraz kan olmuş. çok korktum acaba kızlık zarına bir zarar mı verdim birşey olmuşmudur. çok üzgünüm bi daha mast filan yapmıycam neden böyle oldu

Cevaplar ( 3 )

 1. 5

  selam, dediğim gibi siz gençler çok heyecan yapıyorsunuz. cinsellik için yanıp tutuluyor, bir sorun oldu mu hemen tükenip bitiyorsunuz. nerede kaldı hani o ateşiniz 🙂 öncelikle biraz rahat olun soğuk kanlı olun. bi şey olduğunda hemen vaz geçecekseniz, her şeyi kenara atacaksanız gelecek sizin için çok zor olur. depresif ve psikolojik sorunlarla dolu bir hayat yaşar ve bir türlü çıkışı bulamazsınız. o sebeple önce relax. gelelim kan konusuna, kızlık zarı biraz daha derindedir parmak ucu ile parmaklayarak bozulmaz, hiç olmadı biraz kenarından zedelersiniz ama yine bozulmaz. tırnaklarınız uzunsa, yada vajinayı tahriş ettiyseniz, parmağınızla fazlaca bastırdıysanız, yeterince ıslaklık olmadan zorladıysanız doku yüzeyini de incitmiş olabilirsiniz. bu sebeplerden azıcık kanama gelmiş olabilir. o dönemde vajina dokusu daha çok hassas bir yapıdadır. kolayca küçük kanamalar olabilir. rahat olun kızlık zarınıza bir şey olmamıştır. mastürbasyon yapın ama abartıp parmaklarla zorlayıp içini fazlaca kurcalamayın. ayrıca el ve vajina hijyenine dikkat edin, bakteriler sebebi ile enfeksiyon sorunları ile uğraşmayın.

 2. 2

  merhaba ben 22 yaşındayım bundan birkaç hafta önce kız arkadaşımla cinsel birliktelik sırasında bana mastürbasyon yaparken sağ yumurtalığımın çok az yukarı kaydığını fark ettim umursamayıp devam ettik daha sonrasında ben kendi başıma yaparken de aynı olay başıma geldi her mastürbasyon sırasında değil ama arada az da olsa yukarı çekme oluyor bunun sebebi nedir?

  • 3

   kardeşim bu durum bazı hallerde varikosel ihtimalini belirtilerini akla getiriyor. tabi bu durumu en iyi bir doktor bilir.

Bir cevap bırakın