vajinam kabardığında bakireliğim bozulur diye korkuyorum

Soru

Selam. 18 yaşındayım daha önce cinsel birlikteligim olmadı. kendimi elle tatmin etmeye çalışıyorum. Orgazma varınca bazen vajinamda kabarma oluyor yani cinsel birleşmeye müsait hale geliyor. Biraz Saçma ama bu beni biraz korkutuyor. Bakireliğime bı şey olmasını istemiyorum. Kabardiginda bazen yürümeye bile korkar oluyorum, ani hareketlerden kaçınıyorum, normalde duzenli koşu yapan biriyim, öyle olunca korkuyorum bir şey olurda o zar patlar diye. Çünkü o hissi kadınlar bilir. Kabarinca bakireliği bozabilecek bir şey söz konusu mu?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  bu şekilde olup bekareti bozulan hiç duymadım, teknik olarakta imkansız yani, düşmekle koşmakla filan bir zarar gelmez. parmaklarınızı yada başka bir cisimi içine sokarsanız ancak öyle bozulabilir

 2. 3

  boşu boşuna evham yapmayın kızlık zarı vajinanın içerinde düşüncelerini kafanızın içinden kovun gitsin…

 3. 3

  selam, çok uzatmadan kızlık zarının bozulması için vajina içine müdahale olması gerekli. azmakla kabarmakla sürtünmekle koşmakla jimnastik yapmakla gibi değişik senaryolarda zar bozulmaz. bu konuda korkmayın içiniz rahat olsun.

 4. 7

  kızlık zarı bozulması bu dediğiniz şeylerle bozulsaydı cinsel ilişkiye girmeden çok kişinin ki bozulmuş olurdu

 5. 10

  Basit sey degil kizlik zari korkma bu kadar

 6. 7

  cinsel eğitim şart, gençlerin bilinçsizce yaptıkları hatalardan cinsel hayatları kabus oluyor. yok hayatım korkma kızlık zarı öyle kolay kolay birşey sokmadığın sürece bozulmaz. genelde klasik yalandır küçükken bisikletten düştüm kızlığım bozuldu demeler, kim bilir kiminle işler çevirdi de oldu ama gerçeği söylemezler. bunları göre göre tabi gençlerde gerçekten öyle oluyor sanıyorlar.

Bir cevap bırakın