erkek arkadaşımla sevişirken biraz zorladık bakireliğim bozulurmu

Soru

Merhaba şuan bunu yazarken utanıyorum nedensizce size sorum şu olacak erkek arkadaşımla sevişirken biraz zorladık sanırım ve lavabo için kalktığımda biraz kan geldi ama hiçbir türde girme gibi bir şey yapmadı şuan ne yapmam gerekiyor ve bakire miyim değil miyim anlayamadım.

Cevaplar ( 5 )

  1. Kuvvetli muhtemel bekaretini kaybettin yüzeysel zorlamada da kızlık zarı yırtılabiliyor yinede sağlıklı bir bilgi almak istiyorsan Dr a görün

  2. herşey olabilir, evlenmden niye böyle eşyler yaptın yazık şimdi kim bilir daha ne rezillikler çekicen.

  3. kızlık zarı çok hassastır bu yüzden zarar görme ihtimali yüksek keşke hiç böyle risklere girmeseydiniz geçmiş olsun

  4. merhaba, yapısı gereği çok fazla tutarı olmayan kızlık zarı ince bir dokudan oluşur. üzerinden okşayarak yada sürtünerek yırtılması pek mümkün değildir. ancak penisle girişi zorlanırsa baskı uygulanırsa bazen bu zar üzerinde bölgesel yırtılmalar hasarlar oluşması muhtemel. bu tip kanamalar aşırı basınç sebebi ile zarda oluşabilecek tahribata da bağlı olabilir. ancak burada gözetilecek mesele zarın yırtılıp yırtılmadı değil yapılanın ahlaki boyutudur. eğer bu kişi eşinizse bunda korkacak bir durum yok, lakin değilse ve kızlık zarına zarar geleceğinden korkuyorsanız buda hiçte doğru olmayan eylemlerde bulunuyorsunuz demektir. evlilik öncesi yanlış eylemlerden kaçının eğer geleceğiniz güzel ve parlak olsun, günleriniz mutlu geçsin diyorsanız, aksi takdirde kabus gibi günler çok yakındır.

Bir cevap bırakın