parmakla mastürbasyon yaptım kızlık zarım bozuldu mu

Soru

Merhaba ben 18 yaşındayım, burada olmam ne kadar doğru bilmiyorum ama gerçekten bu düşünceleri içimde tutamıyorum. Bunu yazıyı yazmak için bayadır düşünüyorum lütfen beni anlayın. daha öncesinde bir merakla p**** sitesine girmiştim ve o sitede gördüğüm kız mastürbasyon yapıyordu. Ben kızın yaptığını yapmaya çalıştım, ve uzun bir süre hiç bir şeyin farkında olmadan genetal bölgeme parmağımı sokmaya başladım. Ve bundan 5 6 ay önce kızlık zarı ile ilgili bir yazı gördüm ve kızlık zarının çok kolay bozulacağını öğrendim. 6 aya yakın bunun psikolojisiyle yaşıyorum  kendimi ahlaksız terbiyesiz gibi hissediyorum kendimden çok utanıyorum. Kızlık zarım acaba bozuldu mu korkusuyla yaşıyorum. Kan aktı mı akmadı mı onu hatırlamıyorum. 😔 Aileme bu durumu nasıl söylerim yada söylememeli miyim sizce. Eğer söylersem ailemle aram bozulur diye korkuyorum ki ailem dindar bir aile. Bunu nasıl yaptım gerçekten çok üzülüyorum, geceleri bunu kimseye söyleyemediğim için ve korktuğum için ağlıyorum. Gerçekten bunu yazarken bile çok utanıyorum lütfen anlayışla karşılayın. İlerdeki eşime bunu nasıl açıklayacağım.. Ya bana inanmazsa? Bu düşünceden derslerime dahi odaklanamıyorum, lütfen bana yardımcı olun😢 Teşekkürler.

Cevaplar ( 7 )

 1. 6

  merhaba, acemice yaptığını tüm bu şeyler konusunda sanıyoruz ki herkes sizi anlıyor ve hak veriyordur. ancak buradan gerçek manada size yardımcı olabilecek kimse yoktur. öncelikle ortada eğer bozulmuşsa bir fiziksel sorun vardır, bunu kimse düzeltemez yada muayene etmeden bozulmuş mu bozulmamış mı bilemez. birileri girer bozulmuş olabilir der, birileri girer yok yok bozulmamıştır der. lakin sonunda bu yanıtlar size bir çözüm getirmez çünkü gerçeği yansıtmaz. diğer sorunda psikolojik travma yaşıyor olmanız. bunun için bir psikologdan yardım olmanız gerekli, anlayacağınız onu da internette bir soru sorarak çözmeniz mümkün değil. sizin en iyi yapabileceğiniz şey birincisi kendinizi sakinleştirmek. düşüncelerinizi kontrol altına almak. hiç bir şey gizlenerek çözülemez bunu unutmayın. kendinizi hazır hissedince ailenizle örneğin annenizle bu konuyu paylaşabilirsiniz. baştan utanç verici olabilir ama unutmayın, onlar sizin aileniz ve sizin iyi olmanızı isterler. bu tip durumlarda gerçekten size başkalarından daha çok daha çok yardım edebilirler. dediğimiz gibi kendinizi harap etmek yerine ailenizle paylaşın, tek başınıza bu düşüncelerle savaşmaya çalışıp gelecekte kafayı sıyırıp ruhsal çöküntü yaşamaktan daha iyi bir çözüm olacaktır.

 2. 7

  Anlasilmasi icin jinekologa gideceksin anlasilacak. Hastaneye gidip jinekologa baska bir hastalik uydur ve git ailen bilmesin. Bunu ancak boyle anlarsin yoksa zor anlaman. Kucuk bir yirtik var ise elle veya acip bakmakla görünmez.

 3. 1

  kötü bir durum, bazen insan bilinçsizce hatalar yapıyor sonrada bu yaptığı hata hayatı boyunca önüne çıkıyor. beklemek sakin kalmak, kendini ruhunu buna adapte etmek en iyisi, ilerleyen zamanda belki doktora gidilebilir. birde dünyanın sonu değil. diyelim olmuş bir hata, sizde ona göre sizi bu şekilde bilerek kabul edebilecek insanları tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır.

 4. 8

  3 günlük dünyada kafayı taktigin mevzuya bak gören de kocanı 6 erkekle aldatip 3 çocuğunla sokakta kaldın sanacak.

 5. 4

  kendini gereksiz korkmuşsun, kendi vücudunu iyi tanıman gerek öncelikle. Çünkü kızlık zarı yırtılması diye bir şey yok. Kendini de hiç korkutma hepi topu mastürbasyon yapmışsın hiçbir şey olmazz

 6. 2

  Selam nasılsınız, bir şey sormak istiyorum. ben ayak tabanıyla mastürbasyon yapıyordum elbiselerde üzerimde benim krizlik zarım bozulmuş ola bilirmiş çok korkuyorum ?

  • 6

   yok tatlım korkma olmaz bir şey belli ki cinsel bilgin çok yeterli değil. kızlığın bozulması için vajinanın içine giriş olması lazım. üstten okşamakla dokunmakla bireşey olmaz ama parmaklarını içeriye 3-5cm sokarsan yada bşaka birşeyler sokarsan bozulabilir. üstüne klitorise uyarım yapabilirsin sorun olmaz. tabi aşırı mast yapma gelecekte evlenince kocanla ilişkide zevk alamazsın haz kaybı oluşur. birde ayak falan çok hijyenik olmaz, çamaşırın giysilerin üstünden yapman klitoriste tahriş olmasına kızarmasına acımasına sebep olur. onun yerine rahat olduğun bir ortamda elini yıkayıp çamaşırın içine sokup 3-5 parmakla üstten dairesel hareketle vajinayı klitorisi okşayarak yapabilirsin, böylesi daha doğru.

Bir cevap bırakın