anal yalamak sağlıklı mı

Soru

sevgilim ilişkide dominant davranıyor, seks yapmadan önce bana kurallar koyuyor görevler veriyor bunları yapmadan seks yok diyor. ayaklarını öptürüyor, sırtına masaj yaptırıyor, vajinasını ve sonunda yüzüme oturup popo deliğini yalattırıyor, bide kızıyor dilini içine iyice sok çevir diye. yapmak istemezsem bir daha beni bulamazsın diyor. gönülsüz istediklerini kabul edip yapıyorum ancak o zaman içine girmeme izin veriyor. erken boşalınca çok kızıyor. bildiğiniz seks kölesi gibi davranıyor. gaza gelip ayrılayım diyorum kafam bozuluyor, sonra yine kendimi kaybediyorum. geçen sitelerde okudum anal yalamak sağlıklı mı değil mi diye, bazıları çok sağlıksız demiş, bazıları ben çok yaladım bişi olmadı diyor ? kime inancaz, bişi olursa diye de korkuyorum ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  kardeş anal ilişkide bile sıkıntılı durumlar varken anal yalamakta daha fazladır.. ağızda yüzde yaralar çıkabilir.. sen ondan istediğinde yapmıyorsa sen neden yapacaksın bir de bu var.. karşılıklı olmayan ilişkilerde bencillik vardır.. bana göre fazla ilerlemesi iyi değil.. yine de sen bilirsin

 2. 3

  öncelikle sağlıkli bir ilişkide karşılıklı rıza ve haz şarttır. size seks kolesi gibi davranması ve tehtid etmesi başlı başına sorun. öte yandan opusmede dahil çeşitli riskler var, (hatta agiz florasinda anusten daha cok bakteri oldugu soylenir) ancak anüsteki bakteriler hepatit e. coli gibi çok daha riski yüksek. yani illa yapacaksanız iyice yıkadiktan sonra yapin diyecegim ama dilini iceri sokup gezdirmek söz konusu… yani risk senin ama diş eti kanaman varsa şayet kesinlikle yapma..

 3. 5

  kız kıza lezbiyenler çok fazla yalayarak fantazi yapıyorlar. tabi ben sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. bulaşı riski var

 4. 0

  hayalimdeki kadını bulmuşsun ama bozuk yapboz parçası gibi olmuş aynı anda iki dominant olamaz

Bir cevap bırakın